Top SIager SCHOL TEN uit Venray STEEG - NEEJS 9 Sow,.We hebben weer een potje gevoetbald en het was een lekker ontspannen potje moet ik zeggen. Op het F C u6 utCC0' zonoverêoten sportpark in Meterik gingen we de con- cAimi'SAL^RE-HCiNcf? frontatie aan met de Zwarte Duivels voor de Recreatie competitie. We lieten elkaar lekker vrijuit voetballen en dat gaf ook de ruimte ::öm vlot te combineren. Al snel bleek dat de Zwarte Duivels weinig gevaar konden, stichten en we op zoek konden naar het eerste doelpunt. Dat viel al vrij snel en voor de rust kod den we nog uitbreiden na een mooie snelle combinatie via de rechter vleugel.'De tweede helft verliep nog wat voorspoediger en de doel- puntjes vielen als 'warme broodjes. Na een misverstand in de verdedi ging kwam de hal panklaar voor. de voeten van de tegenstander die niet aarzelde en de enige tegentreffer liet aantekenen zodat we met een ruime overwinning huiswaarts gingen. Ben opvallende vergelijking die tijdens deze wedstrijd gemaakt werd was me eerst niet helemaal dui delijk maar na enige toelichting Snapte ik de overeenkomstHet ging tussen Graef van V.V.V. en een van onze. spitsen.en waar denk jè dan aan, de voetbalkwaliteiten zou je zeggen maar het bleek iets anders te liggen. Het ging om uiterlijke kenmerken en de bréedte van beide spelers schijnt aardig overeen-.te komen., vandaar. Ach zo. krijgt ie dereen op z'n tijd een complimentje.. Uitslag; 7-1 Gescoord: Ron Vul- lings 2x, Remeo Rossen 3x, Rob Keyzers en Tónnie Theunis. Programma; zie opstelling. is opzoek naar een flink Inlichtingen:' tel. 81488 of 89801

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 10