Aan alle inwoners van Leunen 8 Hierbij nodig ik u uit. voor bet bijwonen van de openbare dorpsraadvergadering welke gofccudsn wordt op maandag 17 okto ber on 20.00 uur in gemeenschapshuis "De Brink"De agenda luidt als volgt: 1. Opening; 2. Vaststelling notulen van 19 september 1994 3. Ingekomen stukken en mededelingen? 4. Verslag diverse afgavaardigden; 5. Rondvraag en 6. Sluiting. Het meest interessante agendapunt van de afgelopen vergadering was ongetwijfeld de reconstructie van de AlbionstraatDe opkomst van de dorpsbewoners was zeer goed. Plusminus 44 personen bevolkten de kleine vergaderzaal van het gemeen schapshuis en zorgden ervoor dat de temperatuur tot ongekende hoogte steeg. Puntsgewijs volgt hieronder een opsomming van punten zoals deze genoemd worden in het concept-plan van de provincie: 1. Bij het binnenrijden van Leunen zal de weg gesplitst worden door zgn. midden-geleiders (bermen/verkeersheuvel midden op de weg). Zo'n middengeleider wordt nog eenmaal herhaald ter hoogte van de Rabobank en de kerk. 2. De weg wordt vanuit de as versmald van 3,50 meter naar 2,60 meter per weghelft. 3. De fietspaden worden aan beide zijden rechtstreeks aan de weg gelegd, weliswaar gescheiden door 2 witte strepen van 10 cm met een tussenruimte van 10 cm. 4. Achter de fietspaden zullen op diverse lokaties parkeer havens aangelegd worden. 5. Achter de fietspaden en/of parkeerhavens volgt een groen strook met laag groeiende beplanting. 6. Achter de groenstrook komt dan het trottoir. 7. Bij de oprit bij de Vaulenseweg en de St. Catharinastraat zal de weg zodanig "verplaatst' worden dat er een beter uitzicht gecreeerd wordt voor het oprijdend verkeer. 8. Er wordt gebruik gemaakt van een geluidwerende laag asfalt, Ten aanzien van de planning en de uitvoering kon er in dit stadium alleen nog maar meegedeeld worden dat het werk uitge voerd gaat worden vanaf medio 1995. De bewoners zullen hier over in ieder geval tijdig worden geïnformeerd evenals dé dorpsraad. Naar aanleiding van de presentatie van de provincie werden er door de aanwezigen veel vragen gesteld. Zowel de provincie als de gemeente hebben deze vragen genoteerd en ze bekijken de mogelijkheden of de wensen van de dorpsbewoners gehonoreerd kunnen worden. Met vriendelijke groet Guus Heintjes, secr. dorpsraad Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 9