Proficiat, en een woord, van dank aan de organisatoren 't was schitterend, 't was mooi, om te zien en om te horen Handrie en Nellie Claessens vOor het lenen van jullie weilandperceel Wij waarderen dat en danken jullie das ook heel erg veel Ook dank aan alle vrijwilligers die er aan hriiben bijgedragen om deze muzkkfèesten zo fantastisch te doen slagen Sponsors merci voor dé bijdrage, de vlaggen en borden wij hoped dat deze feesten ook voor jullie een succes worden De weeirgoden waren pns gunstig gezint en dat gaf de muziek een bijzondere klank en tint Rowwen Hèze bezong de wonderen in "de Piëf en gelukkig bleef iedereen en aües"hiël'' Op zaterdagmiddag de jeugd met Omroep Venray aanwezig mooi om te zien: zo'n jêugd met de Play-back-show bezig s'avonds Wooden Chain met vertolking van Heino en Jack Herp voor Truus Op Zondag de vrolijke klanken van Heisa, Luuster efkes en Noeët Ttius De H. mis was weer prachtig door zangkoor Incanto, Harmonie en Pastoor Ewals Onze eigen Fröblichen Rübensammier zorgde voor menig Tsjechische wals Als afsluiter was daar het Brabantse gezelschap OEF Bij die jongens is gek doen en gezelligheid absolute troef Tenslotte nogmaals een woord van dank aan u en iedereen Zo hou je een verenging gezond, zo hou je ze bijeen Namens Werkgroep Muziekfeesten en Bestuur en leden van Harmonie St. Catharina Leunen - Veulen - Heide Winnaars kleurwedstriid: René Koenen, Heide; Jeroen Lucassen, Leunen; Mark Weijs, Leunen; Kirav.d. Berg, Heide; Karei Classens, Veulen; Frank Classens; Veulen, Winnaars Plav-back-show: Gedeelde le plaats:' Willem Strijbosch, Jeroen koenen, Bart Kusters, Rick Cremers, Freek Thoone en Job Likens als Rowwen Hèze met Pietje mos melleke en Rosamunde. Linda Rongen, Corien Clermonls, Sandra Likens en Loes Swinkèls als de Trollen ivteiden met Goes nanana 3e plaats: Annelies Heidens, Yvonne Heidens en Noortje Kersten als Two Brothers on the fourth floor met never alone.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 15