Harmonie St. Catharina Leunen - Veulen - Heide Progranima-Aktiviteiten: Rabobank Zevenrode Zondag 2 oktober Federatief Toernooi (Gemeente Venray) ih de schouwburg van Venray.,te Venray. Het optreden vaa de Harmonie is om 11.05 uur en het optreden van de Drumband om 1.45 uur. Vanaf de hoofd-ingang staat e.e.a. aangegeven. Vervoer op eigen gelegenheid. Tijdsafspraken met betrekking tot het aanwezig zijn volgen op de repetitie. Zondag 9 oktober: Uitstapje naar de Hfteling alwaar wij een tweetal optredens zullen verzorgen om 14.00 en 15.00 uur. Vertrek om 8.30 uur bij de Brink. Liefhebbers die graag mee gaan naar de Efleling kunnen zidh aanmelden bij Toon Ciaessens Tel 83103. De kosten zijn voor eigen rekening: FL 12,50 voor de bus plus de entree bij de Eftelimg. We hopen om 18.30 uur Veer terug te zijn. Hoofdsponsor 14 STEEG - NEEJS Söw. .Het kan vriezen en het kan dooien zegt een. bekend gezegde een meer toepasselijke versie voor dit FT mometlt is eigenlijk 'het kan regenen en de zon kan schijnen' Dat was roe afgelopen weekend opgevallen toen e.en heerlijk stralend zonnetje afgewisseld werd met druilerige regenbuien. Niet dat dat iets uitmaakte voor het' voetballen zeker niet als je een voetbalvrij weekend hebt maar als je op een zondagmiddag vrolijk fluitend zonder jas van huis gaat en op de terugweg komt de regen met bakken naar beneden dan is dat op z'n minst varvelend. Het is natuurlijk wel een goed excuus om ergens wat langer te blijven hangen op de muziekfeesten bijvoorbeeld. Die waren weer prima heb ik begrepen, vrijdag was al gebleken dat henk nog steeds een lollige vent is en als je op zondagavond (wat later als normaal) aan alle kanten begroet wordt met'oefoef' dan zegt dat ook wel weer genoeg. Wat er wel vreemd was waren die bossen.anjers met dat rare luchtje, van bloemen houden van mensen blijft niet zoveel over op die manier. Het was dus e.en voetbalvrij weekendje met een an dere manier van ontspannen maar aanstaande zaterdag gaan we weer ge woon de mat op en "de;r a". Programma: zie opstelling. m

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 15