F»oi^rer.LJ3 oi^s ghnot Uitslag Stramproy Springen DZ Gerard Poels met Peggy le prijs Uitslag NKB Kampioenschappen te Wanroy 11 sept, 94 Ons 8-tal Licht behaalde hier een mooie 5e plaats Gerard Poels werd bij het 'springen DZ met Peggy 2e en daarmee reserve kampioen. Iedereen van harte gefeliciteerd met deze successen. A.s. zondag 25 september hebben we onze onderlinge wedstrijd samen met de grote ruiters. Deze wedstrijd wordt gehouden bij H.Geurts, Heide en begint om 10.30 uur. Op 2 november hebben we onze oliebollenaktie.Wil iedereen deze dag zeveel mogelijk vrij houden om mee.te kunnen helpen. Algemene vergadering van de Rabobank Zevenrode Dinsdag 27 september a.s. zal de eerste jaarvergadering van de Rabobank Zevenrode gehouden wérden.U wordt om 13.30 uur ontvangen in het gemeenschapshuis 'Smelehof' te YsseSsteyn met een kop koffie en vlaai. De vergadering begint om 20-00 uw. Voor de leden zal er naast de reguliere agendapunten een inleiding zijn welke wordt verzorgd door ir. A. Latijnhouwers. De heef Latijnhouwers is voorzitter van de Landelijke Mestbank, lid en onder-voorzitter van de Raad van Beheer van de Rabobank PJederfand en voorzitter van de Noord-Brabantse Christelijke Boerenbond. Hij gaat in op de algemene ontwikkeling in de veehouderij. Met name de actualiteit van de mestproblematiek zal de nodige aandacht krijgen. Voor onze leden een unieke gelegenheid om over deze zaken van gedachte te wisselen, vragen te stellen en informatie op te doen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 17