Rabobank Zevenrode Programma Zondag 25 september: Hoofdsponsor 11 Op Zondag wordt er een. enorm druk programma afgewerkt met voor elk wat wils, dit moge blijken uit het onderstaande programma' 10.00 uur: Plechtige hoogmis met medewerking van Harmonie Sfe Cathariaa en het gemengd koor "Jncanto" uit Well. 11.30 HUT: Frühshoppen. met muziek van "Die TröhUche® HSfeensaasmter" uit Leunen. 13.00 uur: Joekskapelienshow met de drie kapellen uit eigen dotpen: "Hoedt Tiras" uit Leunen, "Lauster Iffces" uit Veulen en "Heisa" uit Heide. 14.30 uur: De kassa gaat open en iedereen die binnen is behoeft geen entree te betalen voor het middag-gedeelte. Dus kinderen zorg dat je ouders op tijd Maar zijn en op tijd binnen zijn dan ben jij in ieder geval op tijd voor al die leuke attracties die er voor jou op het programma staan: een springkussen, een grimeur en ponyrijden. Dus trek je niet-beste-kleren aan en sleepje ouders mee naar de muziekfeesten van Harmonie St Catharina, 15.00 uur: Als afsluiter voor deze muziekfeesten is het Brabantse feestorkest OEF gékontrakteerd. Dit 12 man tellende gezelschap uit Oploö en Westerbeek heeft er geen moeite mee om een enorme sfeer te kweken. Het publiek zal ongetwijfeld warm lopen voor de tranentrekkende ballads, de geniepige feestnummers, de hapklare braliers, de foxtrottende texmexers, de walsen de kuitenbijiers en andere geitebreimuziek die door OEF de tent wordt in geblazen. Entree f5,-. Zoals iedereen kan lezen een schitterend programma met yoor iedereen iets dat hem of haar zal aanspreken. Voor F 17,50 kun je al sen passe-partouts krijgen en kun je zo vaak binnen als je zelf maar wilt Heide: Veulen: Fïearkeas-van Gassel America: Van Heyster Dearae: WV-kantaor Vearay: Muziekwinkel Hans van Bree

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 12