13 Aan alle vrachtwagenchauffeurs van Leunen. Hierbij wil ik het volgende onder jullie welwillende aandacht brengen. Regelmat (diverse raaien per jaar) wordt de dorpsraad gebeld door inwoners van Leunen, die da vragen of er wat aan die geparkeerde vrachtwagens, die her en der in de straten star gedaan kan worden. In principe een logische vraag, echter een best wel lastig probleem. De vrachtwagens d hier en daar staan kunnen in principe dè volgende problemen opleveren: Verkeersonve' lig, uitzicht belemmerend, geen verfraaiing van het straatbeeld, geluidhinder bij hef morgens wegrijden. Eerder zei ik al, dat het een logische vraag van de inwoners was, maar dat het wel c lastig probleem is of kan zijn. Tenslotte er staat nergens een bord "verboden te parker voor vrachtwagens". Navraag bij de afdeling Openbare Werken van de gemeente Venray levert het vólger op: De afspraak is dat vrachtwagenchauffeurs hun wagens kunnen parkeren op dorpsplein of op het parkeerterrein bij het voetbalveld. Verder is het zo, dat zolang geen sprake is van een echt verkeersonveilige situatie ook de gemeente er niets aan I doen. Voordat nu alle vrachtwagenchauffeurs van Leunen gaan "steigeren" kan er gezi worden dat het grootste gedeelte van de chauffeurs correct handelt. Zowel op dorpsplein als bij de parkeerplaats bij het voetbalterrein zie je iedere avond het raereac* van de vrachtwagens staan. Daarom vragen wij óok aan al die vrachtwagenschauffeurs die dit nog niet doen er- komt vanuit hun woonomgeving een verzoek om de vrachtwagen op een van de piel neer te zetten om hier dan aan mee te werken. Met vriendelijke groet Secretaris Dorpsraad Guus Kerntjes

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 14