Harmonie St Catharina Leunen - Veulen - Heide Ia het voorprogramma van deze eerste avond speelt de uit de regio Noord-Limburg en Brabant afkomstige band "Guess Whafeen repertoire dat diverse bekends auimne bevat en dat door de zelf geschreven arrangementen een eigen sound hééft gekregen. Het hoogtepunt van deze avond zal ongetwijfeld het optreden van de inmiddels zeer bekende groep "Rowweü Hèze" gaan worden. De groep die live zo vast staat als een huis en die met veel enthousiasme en spedplezxer jong en oud weet mee te krijgen. Iedereen zal uiteindelijk uit volle borst meezingen en de avond zal ook dit keer weer eindigen met een hossende menigte voor hef podium. De wanne feestmuziek zorgt voor een sfeer die nog tot te maanden in je geheugen zal blijven. Dit mag je islet misses» Aanvang 20.30 uur Emm f 17,50 (voorverkoop f 15,-). "Jeugdmiddag'5: tijdens deze middag is de jeugd van Leunen,Veulen en Heide van harte welkom te de feesttent. Omroep Vearay zal met medewerking van Ruben de long een Play-back-middag verzorgen. Ook zullen er tijdens die middag nog twee zeer bekende gast-disc-jockeys voor juffie optreden: De Mearplatea die jullie op school zijn uitgereikt zulten door een deskundige jury worden beoordeeld. De toegang voor deze middag is gratis. Aanvang 14.90 uur. te het avond-programma zal het Gmbbenvorster daasorkest "Wooctefi Cfa&hl" optreden. De groep is vooral bekend om haar iimburgs repertoire, tnaar speelt ook diverse andere bekende nummers. Prachtige melodieën, pakkende teksten en schitterende zang is to handelsmerk van deze sympathieke groep/Bekende nummers zijn o.a. "En Buuske Bloome" en "Proficiat". Ia een intêrvieuw niet omroep Venray beloofde zangeres Margo Verbeek dat Wooden Chain de tent op de kóp gaat zetten. Het beloofd dus een spektakel te worden. Overigens hebben de donateurs deze avond gratis entree. Kortom garantie voor een avondje gezellig stappen. Aanvang 20.00 uur, enttee f 3,- donateurs gratis.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 12