FC. 13 Béste heden. Hierbij nodigen wij u uit voor de jaarlijkse Algemene. Ledenvergadering op maandag 5 sept. a.s. ora 20,00 uur xn café Martens. Ma de pauze zal et een videofilm vertoond WIiKUPBPMir.Mn-^" H wtden van de afgelopen feestavond. LEUNENCFNTRIIM 7 Tevens zal het jaarprogramma 1994-1995 gepresenteerd worden. Het bestuur en de werkgroep hoopt dat er van elk gezin minimaal 1 afgevaardigde op deze vergadering aanwezig is. Gelieve voor afmelden het secretariaat te bellen: tel.12881 RUÏTERCLUB ONS GENOT Uitslagen Limburgse Kampioenschappen Meterik 28-a 4-tal Zwaar Reserve Kampioen 8-tal Licht Reserve Kampioen Individuele Dressuur LI Janet v Kens met Iwan 6e Springen L Jac Peters met Pasja 10 prijs Het -8~tal mag nu deelnemen aan de N.K.B. Kampioen schappen te Wanroy op 18 september. STEEG - NEEJS Sow. .Daar staat-dan een. rijtje trappelende Stegers, stjjgerend en briesend als een. kudde wilde paarden gevangen in een lange broek en zaterdagse schoenen, Los willen ze, uit die lange, in die korte broek met voetbalschoenen aan de voeten in de plaats van. die zaterdagse en dan gaan, gaan' al die tomeloze energie tot een explosie brengen alsof er een kooi opengetrokken wordt en de vrijheid van het voetbalveld je tegemoed treed, .de bal in vloeiende combinaties over het veld laten zweven om met een subtiele voetbeweging of een verwoes tende uithaal in de roes van de overwinning te komen, vervolgens elkaar in hoogste extase in de armen vallend en de triomf te delen met je strijdmakkers, de gladiatoren van de voetbalarena, daarna het zoet van de overwinning proevend zittend tussen al die uitgewoonde lijven die alles gegeven hebben voor dat gezaraelijke doel, de triomf'. Daarbij alles vergetend tenslotte met een troebele blik maar heldere kop weer terug in de gewone wereld te stappen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 14