DAMESKOOR ï-ÉTJlSTSJ* 4 Zondag 14 augustus om 10.00 uur zingen wij de H. Mis in het van Goch Instituut te Venray, Vertrek hij de kerk om 9.30 uur. Maandag 15 zugttstus begint weer de repetitie om 19,00 uur. Vrijdag 19 augustus om 14.00 uur zingen wij de H.Mis voor het 25~jarïg bruidspaar Direks-Goosens. K.BJO- afd.LEUNEN. Katholieke Bond van Ouderen gaat naar Keyelaer. Op maandag 22 augustus gaan we naar Kevelaer. Dit gaat zoveel nsogelij met eigen auto's. Hopelijk zijn er enkele leden, die hun auto hiervoor beschikbaar willen stellen, en mee willen rijden. Degenen die willen kunnen met de fiets gaan. De fietsers vertrekken om 10.00 uur, voor diegenen die met de auto gaan is de vertrektijd 13,30 uur aan het gemeenschapshuis de Brink. In Keyelaer is om 15.00 uur ia de Grote BaseHek een Maria-Lof voor alle pelgrims die die dag in Kevelaer zijn. Graag opgave hiervoor (zeker die raet de auto mee willen rijden) ook diegene die met de fiets gaan,bel even -of geef het even door bij Lelda jenniskens, tel. 84540, of Bertha Geurts tel. 82141 voor 20 aug, a.s. DORPSRAAD LEUNEN. Hierbij nodigen wij uit voor het bijwonen van de openbare dorpsraadverga dering welke gehouden wordt op maandag 15 augustus ora 20.00 uur in gemeen schapshuis "De-Brink". 0e agenda voor deze vergadering luidt als volgt: I. Opening; 2. Vaststelling notulen d.d. 13-06-1994; 3. Bespreking en besluitvorming inzak® .."opzet St. Nlcolaascoafté"; 4. Ingekomen stukken en mededelingen; S. Verslag diverse afgevaardigden:; 6. Rondvraag en 7, Sluiting. Enkele interessante items uit de vergadering van 13 juni zijn: Er is een eerste aanzet gemaakt om te komen tot een centrale St. Hicolaasintocht e.g. -viering, In de nu komende vergadering zal hieromtrent besluitvorming plaats snoeten vinden. Na de bouwvak-vakantie wordt er gestart met de bouw van da bejaarden woningen nabij Uitgaanscentrum "De Steeg" Na de bouwvak-vakantie zal er tevens gestart worden met de recon structie van een aantal straten in leunen, tevens zullen er bij deze straten varkeersremmende voorzieningen aangebracht worden. Dè bewoners zijn hier reeds over geïnformeerd en tevens is er per straat een persoon bereid gevonden om als aanspreekpunt voor de gemeente te dienen. Secretaris 6uus Reintjes

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 5