5 Mededeling aan: Alle belangstellenden van 55 jaar of ouder. Onderwerp: Project Ouderenhuisvesting. Wonen in een geschikt huis en in een prettige buurt. Oat wil iedereen viel. Maar vooral als je ouder wordt, is goed wonen erg belangrijk. Veel ouderen spelen dan ook met de vraag: Verhuizen of blijven zitten??? De gemeente Venray en de Woningstichting Noord-Limburg willen ervoor zorgen dat ouderen zo prettig mogelijk wonen en ook zo lang mogelijk op zichzelf kunnen blijven. Daarvoor moeten ze wel weten wat de inwoners van 55 jaar en ouder willen. Immers de ouderen vormen een belangrijke doelgroep, waar het over wonen, voorzieningen en woonomgeving gaat. Daarom is de cursus "Over wanen van onderen gesproken" naar Venray gehaald. Maar door het verkrijgen van een subsidie uit het Peelproject kan deze cursus ook gegeven worden voor een gespreksgroep van ouderen uit de kerkdorpen Leunen,Veulen en Heide. Oe onderwerpen die aan de orde komen zijn oa.: De woning zelf, de voorzieningen in en om de woning,., de omgeving waar Uw huis staat. Maar U kunt natuurlijk ook zelf ideeën aandragen. Het belangrijkste doel van de cursus is, dat U na afloop daarvan inzicht hebt gekregen op de mogelijkheden van het woongebied en op wat U zelf wenst. Is Uw belangstelling gewekt Wilt U deelnemen aan deze gespreksgroep?? Dan kunt U zich aanmelden bij: Inwoners Heide: KBG-Heide» Heidseweg 41, 5802 AA Heide Inwoners Leunen:KBÖ-Leunen, Vullingsstraat 31,5809 AT Leunen Inwoners Veu1en:KB0-Veulen, Veulensewaterweg B, 5814 AK Veulen. dorpsraad Leunen Secr. Guus Heintjes.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 6