openbare' repetitie harmonie en drumband Op dinsdag 28 juni a.s. is de laatste repetitie -van Harmonie en Drumband voor dat zij van de vakantie kunnen gaan genieten GENIETEN kunt ook U die avond door deze voor IEDEREEN GRATIS TOEGANKELIJKE repetitie te bezoeken. De muzikanten zullen voor U stukken ten gehore brengen waarmee zij onlangs nog erg ■succesvol waren op het Peeltournooizelfs voor "The Phantom of the Opera" hoeft U niet naar Den Haag...... Ook andere stukken zijn zeer de moeite waard. Kom daarom gèrust even luisteren naar wat Uw zoon, dochter, man, vrouw, vriend, vriendin, kennis of dorpsgenoot U muzi kaal te bieden heeft.- Tot Dinsdag 28 juni van 19.30-21.30 uur in "De Brink". mi niAi u owiij-yx iü ueu axicea uug inctai uraiij eitoorus waarbij alles over voetbal bloeddorstig opgeslurpt wordt, de oranjeliedjes door de kamer knallen en de smink, petjes, shirtjes en oranjevla klaarstaan voor gebruik. Als nu het resultaat 3 punten is dan kun nen we dat gevoel weer een beetje uit gaan bouwen tot, ja tot wat?? Maar, we voetbalden de afgelopen week zelf ook nog een potje en een toernooi. Het potje tegen de Zwarte Duivels beloofde veel omdat we een beetje een giftige spits hadden die dag en we al snel op een voorsprong kwamen. Het werd toch iets anders want daarna zakte de wedstrijd weg eft met een dubieus doelpunt tegen gingen we uiteinde lijk met een gelijkspel naar huis. Het resultaat van het A.C.Hento- toernooi was heel anders en hopelijk een voorbeeld voor het Neder lands elftal. Gokje hoeveelste we zijn geworden? Juist, mimimi, kampioentje, eerste' op het toernooi. Na 4 overwinningen en I gelijk spel in de poule wedstrijden kwamen we in de finale tegenover FC Hento. Die werden na een gelijkopgaand begin van de wedstrijd vlot weggetikt eir met een 6-2 overwinning kon de wisselbeker mee naar de Leun.se Steeg. Uitslag zomeravond: FC de Steeg-Zwarte Duivels 1-1 Gescoord: Ron Vullings, Programma: zie opstelling, p.s. Houdt de inleverdatum voor het Weekend in de gaten, die uiter lijke datum is 10 juli. STEEG - NEEJS Sow.om te beginnen gaan we deze keer toch even een beetje oranje gevoel loslaten. Nu zit de wed n a .4 -

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 9