8 0 ESTA'S WELPEN VERKENNERS Hallo Welpen. A.s. donderdag start de wandelvierdaagse- Zorg dat je om 17,00 uur in je tenue bij de blokhut bent. groetjes de leiding. TE KOOP: Fuchsia's 300 soorten, Geraniums en margrieten J.Heesen, Horsterveg 11, Leunen. STEEG - NEEJS Sow. ,Het vervolg van de zomeravondcompetitie laat nueventjes op zich wachten. Er stonden eigenlijk 2 F F (lïT^ÏW* Patjes op het programma deze week maar beide tegen- divü? standers hadden personele problemen dus afgelast. Zouden we een afschrikwekkende werking hebben of proberen ze de sterkst mogelijke opstelling tegenover ons te zetten, Wiet dat we zo'n superploeg zijn maar ja we staan wel ongeslagen bovenaan, dan ben je de te kloppen ploeg en daar wil iedereen graag van winnen.- Het vervolg laat dus eventjes op zich wachten hebben we mooi de gelegenheid ora het optreden van de puppies Huisorkest op kennisdinsdag nog even aan te halen. De puppies staan bekend om hun clubliedjes, carnavalsschlagers en dorpse dingen liedjes. Aan hun inmiddels bekende repertoire werden enkele nieuwe liedjes toegevoegd op deze dinsdag en als je zag hoe enthousiast iedereen meedeed kan je alleen maar zeggen dat het weer echte feestnummers zijn. DE stemming zat er zo goed in dat er weer menig zakdoekje tevoorschijn kwam bij het horen van de liedjes en smartlappen die er op podium gezongen werden. De smartlappen natuurlijk weer door Leunse zangta lenten die in de Pub aanwezig waren en op verschillende fronten nog voor de nodige kwats en improvisatie zorgden. Kortom gezegd het was een echte Puppies-middag, gezellig en ongedwongen. Programma: 2ie opstelling. v*r r- I

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 9