SV LEUNEN Programma JEUGD 28 mei El Jeugd Toernooi RKDEV op zaterdag 28 mei ora 09.00 uur. Steeg - neejs. S6w.We gaan gewoon lekker door in het ritme waar we in bezig waren. De volgende waar dat tegen gebeur de was Anjer Boys, ook een bekende uit de recreatie competitie. Het verschil nu is dat die teams in deze periode verstrekt worden met selectiespelers van clubs die hun sei zoen er op hebben zitten, waardoor het spelniveau aardig opgeschroefd word. Dit moti veerd natuurlijk weer zoveel dat iedereen er ook iets steviger tegenaan wi1 gaan vandaar dat strijd en inzet ingrediënten zijn die altijd volop aanwezig zijn in deze wedstrijden. DEze keer werden we in het begin van de wedstrijd op het middenveld echter volledig overklasten hadden we het aan goed keeperswerk en -tlechte afwerking te danken dat we slechts een 0-1 achterstand oplie pen. NAdat die storm uitgeraasd was konden we wat orde op zaken stel len en werd het een hele andere wedstrijd. Ons dieseltje begon warm te lopen en er werd een tandje bijgeschakeld terwijl de tegenstander hun tempo piet vol konden houder». Dit resulteerde kort na de rust. in de gelijkmaker maar daar bleef het niet bij. Via mooie combinaties en hard verken liepen we uit naar 3-1, waarna Anjer Boys de spanning terug macht door 3—2 te scoren. Dat. bleef niet lang zo omdat we kort daar na 4-2 scoorden en daarmee de wedstrijd beslisten. .-•escoord; Reroco Rossen 2x, Tonnie Theunj.s er; Ron Vul .lings, programma: zie opstelling. p.s.* Vrijdag a.s. is de prijsuitreiking van de .recreatiecompetitie in de Hen to Bar. 20,00 uur verzamelen bij Wiel. Kermis-dinsdag zijn vanaf ca. 17.00 uur de Puppies weer actief in de Pub met daarbij enkele nieuwe liedjes. KERMIS -DINSDAG c.a. 17,00 uur PUPPIES' HUISORKEST

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 9