ukmifccWiT 1,2, 3, •1,5,6,7,8-1 dal: is onze nieuwe kreet, want: Zondag 1') mei was de grote dag vooi ons. Angstgegner Castenray kwam op bezoek, in vol ie overtuiging dat ze wel effe dingen winnen, s Morgens in alle vroegte waren we allemaal op bet sportveld aanwezig.Diny was helaas nog op vakantie, maar we hadden tvee kei goeie vervang sters van de junioren. We waren allemaal éeh beetje ze nuwachtig: de een had niet kunnen slapen, de ander juist zoveel, beter en weer een ander was misselijk. Na elkaar lekker te hebben opgefokt ging om 10.10 uur het fluit signaal. Al snel werd het 1-0 door Silvia, de kop was eraf. Maar door de zenuwen werd er opeens nogal een bal letje verkeerd gegooid, en werd het 1-1. We hielden allemaal onze adem in.. Het balverlies werd nog groter, maar door twee snelle treffers van El Ion en Francis konden we vrijuit gaan spelen en word de ruststand door Linda en Rian 5-1. Na do rust ging het iets beter, alleen werd een strafworp gemist door een te nerveuze wissel speelster. De tweede strafworp werd dus door Ellen genomen die hom er feilloos in gooide. Minder leuk was dat Rian geblesseerd uit moest vallen, maar de massage van Piet maakte voor haar veel goed. Ellen en Petra zetten de eindstand op 8-1, waarna het feest kon beginnen. Na twee rondjes van de voetbalclub (bedankt) en van de korfbalclub gingen we buiten in het zonnetje de voetbal lers van Leunen 1 aan zitten moedigen, maar zelfs de wave wou er niet aan baten. IVO hield ze op gelijke stand, (mooie benen hadden die jongens). Daarna zijn we nog naar het Podium geweest om te karaoke en nog naar de Steeg, waar Ton ons heeft beloofd om ons volgend jaar te sponsoren met nieuwe shirtjes.(Okay Ton en Hanneke). De dag was lang, maar voor sommige toch nog te kort, maar wel in een woord PRACHTIG. Wij bedanken daarom iedereen die ons is komen aanmoedi gen, maar in het bijzonder: Elly voor de thee, Maria voor het fluiten,Frank voor de coaching, Piet voor de trai ning, Jose voor de extra training, de junioren voor ai hun prachtige invalbeurten. Gei voor de inspiratie voor het schrijven van dit stukje en Oranje-Wil voor.de bij drage aan de knal feestavond die we er op 12 juni van gaan maken. CONGENG ALLEMAAL HARTSTIKKE BEDANKT.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 6