17 vsuXxEisr Hallo jongens en meisjes. We hebben de jeugdclub een week verzet van 12 april naar 5 spril Hemen jullie dan allemaal jullie gyrospullen mee! We verzamelen om half 5 bij de Hoefslag en zijn hier rond 6 uur weer terug Greotjes Saskia, Janine, Monique en Carla. 3L - V S Willen de dames Antiy Geurts en Zus v Meyel de Hoefsla poetsen in de week van 4-8 april. Niet op dinsdag, woensdagmiddag en vrijdagmorgen. Voor de sleutel bel len bij Toon Jacobs. Woensdag 6 april excursie naar de faculteit der diergeneeskunde in Utrecht. Degene die zich hiervoor hebben aange meld moeten om 8.30 uur aanwezig zijn bij de kerk. We gaan met de trein vanuit Deurne. De onkosten voor de excursie zijn f 6,50 p.p. de reiskosten komen hier nog bij. Als er iemand is die niet mee zou kunnen wil die zich dan even afmelden bij Nelly v,Staveren. Sow., maart heeft zijn staart weer danig in gebruik gehad maar dat is na deze week toch afgelopen. Dan F flipM0iMfZten We April en kunnen we zeggen nieuwe ronde, nieuwe kansen, alhoewel, April doet ook weer wat ie wil. Nou wil ik niet doordrammen maar als v;e zo nog even verder gaan ko men we bij Mei en dan legt iedere vogel een ei. Het probleem wat zich nu voordoet is dat het in April Pasen is en met Pasen eten we alle maal eieren. Misschien moeten we het gewoon omdraaien dus in April legt iedere vogel een ei en Mei doet wat ie wil. Dat rijmt weer niet echt dus daarmee hebben we een nieuw probleem. Hééé, wacht eens even we kunnen het gewoon, bij het oude laten want met Pasen zijn het de hazen die de eieren leggen. Alhoewel, hazen, eieren leggen? Ach laat ook maar zo kunnen de vogels gewoon Mei aan blijven houdenen zo hoort het ook.Maar we zijn weer aardig afgedwaald geloof ik als je bedenkt dat ik iets over voetballen wilde gaan vertellen tenminste. Ach ja, wat maakt het uit in ieder geval Prettige Paasdagen en laat de eieren maar smaken. Programma: zie opstelling. 5TEEG - NEEJS

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 18