AAD VEULEN *9 De agenda vati de dorpsraad voor de gecombineerde vergadering van de Parochie en Dorpsraad luidt: 1.Opening, 2.Jaarverslag, 3.Treintaxi/beltaxi4.bestemmingsplan, 5.Verfraaiing kerkplein, 6.Vragen uurtje, 7.Sluiting. De dorpsraadvergadering begint direct na de Parochievergadering. Nieuws voor alle inwoners van Veulen Op donderdag 24 febr, heeft de dorpsraad een vergadering gehouden met o.a. als agendapunt de treintaxi. Voor deze drukbezochte vergadering waren ook het taxibedrijf V^rstra- ten, dat in deze regio de treintaxi verzorgt, en de voorzitter van de dorpsraad Castenray uitgenodigd. Ma het uiteenzetten van standpunten, het aanhalen van argumenten en tegenargumenten en veel discussieheeft de woordvoerder van het taxibedrijf toegezegd dat in Veulen en Castenray per 1 juni 1994 de treintaxi gaat rijden? Een verheugend resultaat dat mede. te danken is aan uw steun en inzet tijdens deze vergadering. Bedankt)! Zoals u weet staat er achter de kerk een container voor het oud papier De opbrengst hiervan gaat naar het Lourdes-comité Wellicht ten overvloede, de openingstijd is 's zaterdags van 10.00 - 16.00 uur. Wanneer de papier container vol is, leg dan géén papier bij de container. Dit ziet rommelig uit en het waait -overal naar toe. Neem het v/eer mee naar huis tot er een lege container staat of zet het m het kippehok van Grad Claesseiis, Brugpas 4. Deze zorgt dan dat het in de nieuwe container komt. Hóudt uw agenda op dinsdag 8 maart vrij voor de jaarlijkse Parochie- en dorpsraadvergadering!! secretaris# X- - V- Willen de dames Ria Dings en Ciel.Reintjes de Hoefslag poetsen in de week van 7-11 maart. Niet op dinsdag, woensdagmiddag en vrijdagmorgen. Voor de sleutel bellen bij Toon JAcobs, Donderdag 10 maart ledenavond om 20.00 uur in de Hoefslag. Deze avond zal worden verzorgd door Tosca MArtens, zonnestudio en schoonheidsspecialiste. Maandag 14 maart culturele kringavond in de schouwburg. Aaov. 19.30 u. Er wordt een inleiding gegeven door mevr. L.Stael-Merkx over het thema "Gezin in. verandering" en. een optreden van het huisorkest van Huize St.Joseph uit Heel. De toegangsbewijzen zijn verkrijgbaar a 10.00 bij Nelly v Staveren, tel. 85134. A

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1994 | | pagina 20