Rabobank Zevenrode viert start oo bijzondere wjfog 1.8 Zaterdag 30 oktober aanstaande vindt in Leunen een bijzonder muzikaal optreden plaats. Oe fanfares van Castenray, Merselo, Qlrto en Ysseisteyn en de harmonie van Leunen-Veuien-Heide, zullen op de parkeerplaats voor het gemeenschapshuis "de Brink" gezamenlijk een serenade uitvoeren. De vijf muziekgezelschappen komen daarvoor, als een ster, uit verschillende hoeken van het dorp aangemarcheerd. Met de muzikale ster-tocht brengen de gezelschappen een ode aan hun nieuwe sponsor, de RABOBANK ZEVENRODE. Oe bank sponsort de komende drie jaar de vijf verenigingen voor een totaalbedrag van f 30.000,-. Deze ster-tocht is een onderdeel van de activiteiten rondom de fusie per 1 november aanstaande van de Rabobanken Leunen, Merselo, Oirfo-Castenray en Ysseisteyn, tot Rabobank Zevenrode. De sponsorovereenkomst betekent dat elk van de vijf muziekgezelschappen de komende drie jaar. kan rekenen op f 2.000,- per jaar. De afzonderlijke muziekgezelschappen kregen voorheen ook al financiële stëón, maar de bedragen verschilden nogal en het totaalbedrag was lager. Zaterdag 30 oktober aanstaande om 16.45 uur vertrekken de muziekgezelschappen gelijktijdig vanuit vijf punten in Leunen. Fanfare St. Oda uit Merselo start bij de voormalige melkfabriek, fanfare De Peelklank uit Ysseisteyn komt vanuit de Steegse Peelweg. Bij de tuinbouwloods aan de Veuienseweg vertrekt fanfare De Dorpskfank uit Castenray en fanfare Ons Genoegen uit Oirlo staat klaar op de hoek Brienshoekweg/Blankenberg. De harmonie St. Catharina van Leunen-Veuien-Heide komt vanaf de parkeerplaats van het sportpark. Om 17.00 uur arriveren alie 300 tot 350 muzikanten op de parkeerpfaats bij "de Brink" voor de gezamenlijke uitvoering en de overhandiging van de sponsorcheque. AKTIVITE3,TENKALENDER 4 nov Oliebollenaktie Ponyelub 1 nov Kienen voor de kas t.V.B. 7 nov Boekenmarkt WI.C 19 nov Dropping EW L 19 nov Zittingsavond Carnavalsv. 20 nov Zittingsavond Carnavalsv. 21 nov Jeugdpronkzittingsmiddag Carnavalsv. 28 nov Sinterkiaasraiddag E.W.L. 2S nov Sinterklaasmiddag d'n Tomp 29 nov Surprise-Kienavond L.V.B. 20 dec Kerstavond L.V.B. 5 jan 94 Kerstbooaverbranding E.W.L. 10 jan 94 Jaarvergadering in de Herberg d'n Toaip 4 leb 94 Karnavalsbals volwassenen E.W.L. 5 feb 94 Karnavalsbal Jeugd E.W.L.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 19