n't ,.=imsN Bouwers van onze carnavalswagens opgelet Zondag 7 november a.s. is de jaarlijkse verga dering van de wagen bouwcommissie. Aanvang 11.00 uur v.m. bij cafe P.Martens. Iedereen, ook mensen die zin hebben om ons te komen hel pen, zijn van harte welkom. Ook leuke ideeen zijn van harte welkom. Wilt u meer informatie, bel dan: Gerrit Keijsers (tel.80260). Tot ziens Carnavalsvereniging !t Knolleke Leunen. Knöllekes en knöllinnekes. Het zittingscomitee is er ook dit jaar weer in geslaagd, ooi een gevarieerde zittingsavond samen te stellen; voor vrijdag en zaterdag 1.9 en 20 november 1993. De kaartverkoop voor deze zittingsavonden is op zondag 31 oktober van 12.00 tot 13.00 uur bij P.Martens. tmax. 6 kaarten p/p STEEG - NEEJS Söw. De bietencampagne is weer in volle gang, overal zie je de vrachtwagens weer rijden met het voorstadium van ons klontje suiker. Ja ik weet het, normaal gespro- kenhouden die bieten ons niet zo bezig maar nu hebben we er een reden voor. Naast het veld in het Veulen lag namelijk ook zo'n schitterend groen bietenplakje en daar verdwenen nog wel eens ballen in en ga die dan maar eens zoeken. Nu is dat plakje rnmiddels gerooid en .is het vinden van die bal nogal eenvoudig ge worden. vandaar dus die belangstelling voor de bieten. Maar laten we het ook eens over het voetballen zelf hebben. We voetbalden een oefenpotje tegen een bedrijfsteam van een van onze leden, en het ging er sportief aan toe. Wel bleek al snel in de wedstrijd dat wij beter op ingespeeld waren waardoor je mekaar toch makkelijker kan vinden. Dat voordeel werd goed benut en we liepen uit tot 4-0. Daarna werd het 4-1 uit een van de toch altijd gevaarlijke aanvallen van de tegenstan der maar dat maakte eigenlijk ook niet uit. Dat de uiteindelijke uit slag ook niet zo belangrijk, was bleek wel uit het feit dat we allebei lekker bleven voetballen en er nog verschillende doelpunten vielen. Uitslag 7-3. Gescoord: Geert Jenneskens 2x, Remco Rossen 2x, Stefan Loenen., Ron vd Zanden en Mat. Vul lings. Uitslag zaal: ZVSV'89 ~ZVY de Steeg 6-2 verlies. Programma: Veld: FC de Steeg -FC Tt Veulen. Zaal: vrij. p.s. zondagmiddag 15.00 uur liedje oefenen in de pub voor de opna mes op maandag 1 november om 19.15 uur. IS tl 10

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 11