A DAMESKOOR UEXJtTEZ* Maandag 13 september om 20.00 uur is er in de Brink weer een grote KIENAVOND ten bate voor de kas van het Dameskoor. Iedereen is er van harte welkom. Op maandag 6 sept. starten we weer met volksdansen en gymen. Ook deze keer willen we weer vragen zyn er dames, die zich by één of beide groepen willen aansluiten dan kan dat. U kunt ook eerst 'n keer komen kijken. U bent van harte wolkom. De tijden zijn: Volksdansen van kwart voor 2 tot kwart voor 3, en gymen van 3 tot half 4. We hopen zeker ook dit jaar weer nieuwe leden te kunnen begroe ten. Tot dan!! OOGSTDANKVIERING door de kring Venray van de L.L.T.B. Zondag 5 september op het grasveld aan het Dorperveld in Merselo. Thema: Partners van God in een hongerende wereld. We hopen dat veel van onze leden hierbij aanwezig kunnen zijn. KIENAVOND We beginnen na de vakantie met een gezellige kienavond op maandag 6 september om 20.00 uur in "de Brink". We zorgen voor leuke prijzen en hopen, op een goede opkomst CIJRSQS BLOEMSCHIKKEN Eerste les op dinsdag 21 sept. (i.p.v. 7 sept.) van 19.30 tot 21.30 uur. De cursus wordt gehouden bij E. v.Schi jndelLaagheid- seweg 19 en kost 110,(excl.materialen) Meebrengen v.d. 1 ste les: klimop-bladeren (tamelijk groot), beetje coniferen groen, mesje, snoei-of draadtang en cursusgeld. Er zijn nog enkele plaatsen vrij, opgeven bij Wi.lma Leyssen, tel. 10692 Bij goed weer gaan we op woensdag 8 septnog een keer een middag gezellig met elkaar op pad. WE vertrekken dan om 13.30 uur nabij de kerk met de fiets. Thuiskomst ca 17.00 - 17.30 uur.. Dit is dan de laatste keer van dit seizoen dat we samen gaan fietsen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 5