17 Nu het jaar alweer voor: ruim de helft verstreken is menen wij er goed aan te doen om even uw aandacht te vragen voor de kerkbijdragen. Door het sterk teruggelopen kerkbezoek van de laatste jaren is voor de kerk een belangrijke bron van inkomsten, de collecte, grotendeels verloren gegaan. Een reden temeer óm u nog eens té wijzen op de nood zaak mee te doen aan de gezinsbijdragen. Ook uw bijdrage is onmisbaar voor het zo optimaal mogelijk laten functioneren van kerk en rectoraat en de instandhouding hiervan. Door jaarlijks minimaal 125,--* televen doet u mee. Uiteraard vanzelfsprekend bedoeld op vrijwillige basis.. Mocht dit voor sommige van u bezwaarlijk zijn dan staan wij hiervoor open en kunnen hier begrip voor opbrengen. Degenen van wie we reeds de bijdragen voor dit jaar mochten ontvangen willen wij hartelijk danken. Van de overige zien wij met belangstelling de bijdragen in de loop van het jaar tegemoet. Wenst u nog nadere informatie dan kunt u terecht bij G.Claessens, Brugpas 4 of een van de leden van het kerkbestuur. Het rekening nummer van de kerk bij de Rabobank Leunen is1281.02.594. 125,-is een door het bisdom gestelde richtlijn per 1-1-1993. Vorig jaar was dit bedrag gesteld op 100,— FOTO'S DORPSFEEST VEULEN. Zondag 29 augustus kunt u in de Hoefslag van 11 uur tot 1 uur de foto's bezichtigen die gemaakt zijn tijdens het dorpsfeest, (sacraments-processiezeskamp, prijs uitreiking). Tevens zijn er ook foto's te zien die gemaakt zijn. van FC t Veule en PC de Steeg bij de openingswedstrijd van het voetbalveld. JEUGDCLUB Zit je op de basisschool, en wil je graag lid worden van de jeugdclub, kom dan a.s. maandag 30 augustus tussen 7 en 8 uur naar de Hoefslag om je op te geven. jullie kunnen dan weer aangeven welke dag de meeste van jullie kunnen, zodat we hier rekening mee kunnen houden. De contributie is ook dit jaar weer 20, Tot maandag, groetjes, Janine, Saskia, Monique en Carla.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 18