V.Z.O. FIETSTOCHT 1993 Öp zondag, 29 augustus a.s,, organissert de V.Z.O. Ysselsteyn, Mèrselo, Veulen, Vredepeel en Heide weer de jaarlijkse fiets tocht. Deze fietstocht heeft een lengte van ongeveer 40 km. en voert langs vele mooie plekjes in onze omgeving. Onderweg is ook het een en ander te beleven: men kan een kijkje nemen bij het evenement van de Menvereniging in Ysselsteyn, Bovendien is er de mogelijkheid nu eens rond te kijken in de kamerplanten kwekerij van de firma ECO-plant in Overloon, Be tocht is bedoeld om recreatief te fietsen en daarmede een bijdrage te leveren aan een goed doel. Dit jaar is de opbrengst bestemd voor het werk van Fater van Meyel in Sta- zielië. Tussen 11.00 en 13.30 kan gestart worden op 3 plaatsen. In Ysselsteyn: Evenemententerrein Runtweg ia Merselo: Cafe "den Tommes" in Heide: Stomerij Piet kutten. Het inschrijfgeld bedraagt 5,per persoon, kinderen tot 12 jaar f 2,50. De startplaats is tevens finishplaats, Tijdens de tocht moeten enkele vragen beantwoord worden, waarna men de formulieren kan inleveren bij de finishplaats. Enkele leuke prijzen staan ter beschikking.Voor een drankje onderweg wordt gezorgd 9 m STEEG - NEEJS ?^gj- Sow..Vorige week vertelde ik nog over Wielleke en het naderende einde van zijn profcarriere, nou, dat was aardig t ïd gegokt. Het is zelfs zo erg dat hij helemaal niet terugkomt. Hoe ze dat voor elkaar hebben gekregen weet ik niet maar hij blijft in Griekenland. Niet te begrij pen eigenlijk eerst zo fanatiek en nou niets meer, zouden die dames daar dan zo bijzonder zijn. Eens kijken of ik nog een weekje vrij kan pakken..... Het ossefeest van vorige week was trouwens ook niet te versmaden, Het thema van de avond was "de os is los" en daarmee heb ik meteen verteld hoe de avond verlopen is. Na nu enkele weekjes hier en daar wat onzin neergeschreven te hebben kunnen we weer langzaamaan aan voetballen gaan denken. Vooral denken want van voorbereiden zal wel niet veel terecht komen, In het gras liggen en snuiven dat zou nog kunnen de lucht van het veld binnenhalen en denken aan voetbal ja, zo ga'ik dat doen. Dan willen we nog eventjes een vers bruidspaar gaan feliciteren. Vanaf a.s. zaterdag vers dan vel te verstaanDe gelukkigen deze keer zijn Hans en Erna. Van hieruit succes en proficiat H

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 10