6 Muziekfeesten Leunen - Hoogstaand programma Op vrijdag 24 september t/ra zondag 26 september 1993 vinden in Leunen de jaarlijkse muziekfeesten plaats in een tent aan de Steegse Peelweg. Om de bezoekers dit jaar nog beter aan hun trekken te laten komen is gekozen voor een hoogstaand programma. Op vrijdagavond opent men met een "gouwe ouwe" avond m.m.v. nie mand minder dan: EARTH FIRE. Deze groep scoorde in de 60er, 70er en 80er jaren zeer hoog in de toplijsten met singels en Ip's. De bezetting bestaat nu uit begaafde muzikanten b.v. Ab Tamboer - ex Goede Doel, Bert Ruiter - ex Focus, Ton Scherpenzeel - ex Kayak., Age Kat - oprichter van de Frog, en natuurlijk jerney Kaagman. Voorprogramma Groovy. Op zaterdagavond heeft men beslag weten te leggen op niemand min der dan Anny Schilder met orkest Next One. Anny Schilder was jarenlang zangeres bij B.Z.N. Nu heeft zij diverse C.D.'s uitgebracht onder begeleiding van Next One. Dat dit een geslaagde dansavond gaat worden staat wel vast. Zondagmiddag treedt wederom Rowwen Heze in Leunen voor het voetlicht. De swingende combinatie behoeft by de liefhebber natuurlijk geen verdere aankondiging. In het voorprogramma de nog steeds populairder wordende band Wild Voice. I.v.m, de kaartverkoop wordt u nog nader op de hoogte gehouden. Voorverkoop vanaf 23 augustus. Ook kan men passepartouts kopen voor het hele programma. TE KOOP: Vrijdags en zaterdags: Hand-en Moesappels A. van Kempen, Horsterweg 8, Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 7