F» O NY* CL UB ONS GENOT Uitslagen concours te Well 13 juni 4-tal Midden Ons Genot 1 Licht Ons Genot 2 Licht Ons Genot 3 8-tal 4-tal CB2 CL1 DB2 DL2 DL2 DM1 5e 8e 5e 5e Juliette Direks Lundi Annemieke Kuenen Brainy Ellen Claessens Olanda Edith Geurts Nasty Kristel Direks Clown Janet v Rens Davy PONYSPELEN Ellen Claessens Olanda Martijn Kuenen Bobbie SPRINGEN Juliette Direks Lundi Volgende concoursen zijn: 20 juni Helden, 4 juli Kr.K.Merselo 11 juli Grubbenvorst25 juli Roggel en 15 augustus Weert. 1993 2e prijs prijs plaats .prijs prijs 3e prijs 5e prijs 5e prijs 4e prijs 3e prijs 4e prijs 4e prijs STEEG - NEEJS Söw.. Het is en blijft toch een mooie competitie die zomeravondcompetitie. Iedere wedstrijd opnieuw is de in zet vol op aanwezig en worden er gewoon lekkere wedstrijden cafévoetbai.vereniginco gevoetbald. Tel daar bij op het "jeppe" buiten in het avondzonnetje met de nodige kwats erbij en we kunnen zeggen "wat wil je nog meer". We willen natuurlijk nog wel meer maar dat heeft niets met voetballen te maken. Maar, de wedstrijd van deze week. We speelden tegen Anjer Boys en gingen verder in het ritme van de vorige week, lekker vlot combineren en dingen doen die we normaal niet kunnen. Doordat het zo lekker liep waren er volop kansen en de 3-0 bij rust had nog best hoger gekund. In de tweede helft werd het toch nog eventjes link toen we te nonchalant gingen voetballen en na 3-1 3-2 maar net gemist werd. We waren weer wakker en toen hun kieper van het veld werd gestuurd na een domme overtreding was de strijd eigenlijk over. We lie pen nog uit naar 6-1 waarbij weer een doelpunt zat waarvan je zegt dat ,zie je alleen op televisie of in een stripverhaal. Een voorzet van rechts kwam iets achter een speler voor de goal die toen maar eventjes met een omhaal scoorde. "Dat was geluk" zegt hij dan maar dat was niet nodig geweest. Uitslag 6-1. Gescoord: Andre Peeters 2x, Stefan Loenen 2x, Bart Baken en Wilbert Vullings. Programma: Steppin In-FC de Steeg donderdag 17-6 en Rijkspolitie -FC de Steeg maandag 21-6.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 7