Oproep Algemene Vergadering van de Rabobank te Leunen Hierdoor roept de Coöperatieve Rabobank BA gevestigd te Leunen haar ieden op tot het bijwonen van de algemene ledenvergadering die gehouden wordt op diensdag 22 juni 1993 om 20.30 uur in zaal "t Veule" te Veulen. Verkorte agenda - Opening - Notulen vorige vergadering - Jaarrekening 1992 - Verkiezing lid van Bestuur - Verkiezing lid Raad van Toezicht - Voorstel tot fusie met de Coöperatieve Rabobank Oirfo-Castenray B.A., geves tigd te Oirio, gemeente Venray en de Coöperatieve Rabobank Merselo B.A., gevestigd te Merselo, gemeente Venray en de Coöperatieve Rabobank B.A., gevestigd te Ysselsteynt gemeente Venray eri ih verband daarmede: a wijziging van de statuten en het huishoudelijk regiement; b. benoeming leden van het Bestuur en de Raad van Toezicht met ingang van de fusiedatum. - Mededelingen en rondvraag. De volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering, de jaarrekening 1992 alsmede de voorgestelde statuten van de fusiebank liggen vanaf heden op het hoofd kantoor van de bank voor de leden ter inzage. Het Bestuur labebafÉ Q De Rabobank is een coöperatieve bank. Metals doelstelling leden ondernemers te financieren tegen lage rente en gunstige voorwaarden. De Rabobank is een bank met leden. Betrokken mensen, die via een gekozen bestuur en de ledenvergaderingen invloed kunnen uitoefenen op het beleid van hun plaatselijke bank. Zo is gegarandeerd dat bij elke dienst die de Rabobank verleent hel belang van leden en cliënten zwaar meetelt.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 13