16 DORPSRAAD VEULEN De dorpsraad Veulen houdt op dinsdag 27 april om 20.30 uur een ver gadering in "de Hoefslag". Agenda 1. Opening 2.Notulen vorige vergadering 3. Ingekomen stukken 4.Mededelingen v h dorpenoverleg 5.Verslag commissie snelheidsbeperking in dorpscentrum 6.Bespreking plannen renovatie kerkplein 7.Dorpse zaken 8.Rondvraag 9.Sluiting. U bent van harte welkom. MEIBOOM PLANTING VEULEN. De jaarlijkse meiboomplanting van, de Harmonie heeft al een lange traditie. De laatste jaren wordt deze boom bij toerbeurt in Leunen, Veulen of Heide geplant. Dit, om de verbondenheid van de Harmonie met alle drie de dorpen nogeens extra te benadrukken. Dit jaar, op zaterdag 1 mei a.s., heeft het Veulen de eer om de meiboom in ontvangst te nemen. Harmonie St Catharina zal zich rond 19.45 uur bij het bedrijf van de gebr. Reintjes aan de Drabbelsweg opstellen en van daaruit naar de hoek Drabbelsweg - Veulensewaterweg marcheren. Op de algemene PArochie- én dorpsraadvergadering is besloten dat daar de meiboom geplant zal worden. In verband met de standplaats is gekozen voor een lindeboom. Rond 20.00 uur zal de voorzitter van de dorpsraad dhr.H.v.Rijswijck namens het Veulen de boom in ontvangst nemen en ter plaatse planten. Om aan dit gebeuren wat meer vorm te geven en de betrokkenheid van de Veulense mensen met de Harmonie te laten blijken, verzoeken wij u om zoveel mogelijk bij dit gebeuren aanwezig te zijn. Dorpsraad Veulen. TE KOOP 740 raaigras M. Cleven Veulen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 17