13 LBriflisu Na bijna 6 jaar hebben we per 1 maart. j.I. afscheid moeten nemen van onze beheerders Jacqueline en John. Hiermee is een einde gekomen aan een beheerstraditie die verbonden was aan de familie Verheijen: Leen en Jan waren 16 jaar werkzaam in het gemeenschapshuis, Jacqueline en John, zoals gezegd., 6 jaar. Wij willen hierbij Jacqueline en John hartelijk danken voor hun inzet in de afgelopen jaren. Het was geen gemakkelijke baan om iedere gebruiker van "De Brink" te bedienen op zijn of haar wensen. Nu we geen beheer hébben merken we dat ze vaak aan veel dingen moesten denken. Het was zo vanzelfsprekend dat de deur open was, dat er koffie was, dat alles klaar stond, dat de zalen schoon waren enz., enz. En niet te vergeten de vele telefoontjes die ze kregen van gebruikers die een afspraak wilden maken of die hun specifieke wensen even wilden doorgeven. Jacqueline en John, nogmaals onze.'hartelijke dank. Nu we zonder beheer, naar we hopen tijdelijk, verder moeten, gaaïi. de zaken wat anders lopen. Gelukkig hebben we tijdens een algemene vergadering goede afspraken kunnen maken met de vaste.gebruikers. Tevens hebben de vaste medewerkers hun"hulp tbégézegd, waar we hun erg erkentelijk voor zijn. Het spijt ons als de aktiviteiten niet zo soepel verlopen als iedereen gewend -was- Wij dagelijks bestuur, willen alles in het werk stellen om toch alle aktiviteiten doorgang.te laten vinden. Dit kan echter niet zonder Uw hulp. Wilt u afspraken maken dan kunt U dit doen bij bestuurslid Theo Pouwels, Vullingsstraat 12 telefoon 81945. De diverse aktiviteiten zullen zoals gebruikelijk op de achterkant van de Ruuper worden vermeld Bestuur "De Brink"

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1993 | | pagina 14