puncft 10 "VASTELAOVESMERT" in Leunen Op zondag 13 december a.s. organiseert de Ven- fa yse Vorstenraad. voor de tweede achtereenvolgen de keer een "vastelaovesmert" in het gemeenschaps huis "de Brink" in Leunen.. De Venrayse Vorstenraad is een samenwerkingsverband van carnavalsverenigin gen uit de gemeente Venray, Op de vastelaovesmert kan eenieder die iets wil kopen .of verkopen op het gebied van .carnavalsartikelen terecht. Te denken valt daarbij aan kostuums, maskers, decoraties, muziekinstrumenten, praalwagens enz. enz. Voor vaak zeer aantrekkelijke prijzen kan men zich voor de komende "drie dolle daag" in een bijna nieuw jasje steken. Vorig jaar was de vraag naar carnavalskleding voor kinderen enorm groot. Mensen die dit soort kleding aan willen bieden zijn van succes verzekerd. Het is ook mogelijk grote stukken met behulp van fotomateriaal of ter plekke aan te bieden. In dat geval wordt men verzocht zich eerst in verbinding te stellen met de organisatie (lel, 04780-81184 of 84079) De enige echte vastelaovesmert in Noord-Limburg begint om 12.30 uur en duurt tot ongeveer .17,00 uur. Naast het bewonderen en kopen van de aangeboden artikelen kunt u alvast het carnavalssfeertje proeven met optredens van de vrouw.enjoekskapel -Van Toetë Noch Blaoze uit Venray, Luuster Efkgs uit Veulen en Schabberjoeks uit ïsselsteyn. Voor een drankje en hapje is gezorgd. Tot 13 dec. in de Brink in Leunen. HANDBOOgSCHIETE» MISSCHIEN IET.S VOOR JOU! Wil je er meer van weten en vrijblijvend kennis maken met. -het handboogschieten: Wij organiseren een of meerdere avonden waar je zelf kunt schietten onder lei ding van leden van St.Joris Leunen. Schrijf hieronder je naam, adres en telefoonnr. en wij laten weten wanneer deze avond(en) plaatsvinden op d'n Doel achter café Hartens. Naamtel .nr Adres—Woonplaats -:- Dit formulier inleveren bij Cafe Martens.- Tot ziens op d'n Doel.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 11