Meeg Vrijdag a.s„. 27 november repetitie, aanvang 20.00 uur Zaterdag.28 november geen repetitie i.v.ta, generale repetitie harmonie. ,,'t l^fidleke" Zondag 6 dec,1992 is er een vergadering met de wagenbouwers bij café P. Mar terts .aanv10.00 uur. 'STEEG -'NEEJS Sow,,Nou we gaan de slechte tijden weer tegemoet, wat zelf voetballen betreft tenminste. Veel water gevallen vorige week en wat gebeurd er dan, juist afgelast.Was dat nou maar een week eerder gebeurd dan hadden we tenminste rustig naar de televisie kunnen kijken. Wat er toen voor speciaals was? Weten jullie dat niet, dat kan ik me nau welijks voorstellen. Toen kwam Sinterklaas toch aan in Nederland met zijn stoomboot. Hebben jullie niet meegezongen van "zie ginds komt de stoomboot."jaa.stiekum wel he, grote kerels. Maar je kunt je schoen ook stiekum zetten hoor. Wacht eens even, nou moet ik ergens aan denken. Afgelopen week ging ik by iemand langs waarvan ik weet dat hij zijn schoenen altijd netjes in de kast zet. Hij was net aan het vertellen dat hij niet meer in sinterklaas geloofde toen mij opviel dat zijn schoenen bij de kachel stonden. Op mijn vraag waarom ze daar stonden zei hij dat hij was vergeten om ze op te ruimen. Ja, ja, dat zal wel maar volgens mij was er wat anders aan de hand. Dus als je ergens een schoen ziet staan die daar niet hoort dan is ie stiekum voor de sint gezet, volgens mij wel, tenminste. Uitslag zaal; ZVV de .Steeg- ZVSV'89 3-5. Programma: zaal: Reuver 1 - ZVV.de Steeg. Veld: FC de Steeg - Zwarte Duivels. ai, stèren igjng CAftVO f T0 Al-Vt«NJCiN GC7

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 9