11 Geachte (toekomstige) ouders van Leunen, Allereerst onze hartelijke dank voor de grote belangstelling die u getoond heeft bij de enquête die gehouden is op 19-10-92. Hieronder enkele belangrijke punten die naar voren kwamen: -91% van de ouders maken gebruik van een of andere vorm van kinderopvang. - de twee belangrijkste redenen waarom men gebruik maakt van kin deropvang zijn; a.belangrijk voor het kind om met andere kinderen en volwassenen ora te gaan. b.vanwege betaalde baan. - 73% van de ouders zijn tevreden waarop ze de opvang van hun kind nu geregeld hebben. - 44% van de ouders zijn vóór verlengde openingsuren van de p.s.z, - 53% van de ouders zijn voor het handhaven van de "normale" ope ningsuren. - Alle ochtenden en middagen worden genoemdvoor verlengde openingsuren - meningen over verlengde openingsuren zijn verdeeld, enkele aandachtspunten: a.tussen de middag opvang b.opvang ook voor 0 tot 2 jaar c.opvang ook voor boven de 4 jaar d.peuterspeelzaal prima, maar alleen "normale'' openingsuren e.peuterspeelzaal met uitgebreide openingsuren geeft meer perspectieven. -bedrag dat ingevuld werd voor 4-| uur per dagdeel varieerd nogal, hoogstwaarschijnlijk zal er naar draagkracht betaald, gaan worden. Tenslotte, zo gauw er meer duidelijkheid is over de ontwikkelingen van de peuterspeelzaal zult u hiervan op de hoogte gebracht worden,. Onze dank voor uw medewerking; Peuterspeelzaal 't Ukkenest Leunen. VERLOREN SLEUTELBOS, waarschijnlijk in de buurt van Rondeveld. Leunen. tel; 85436. Bent u al lid van de Carnavalsvereniging?? niet!! Dit kan altijd door vijf gulden over te maken op onze rekening bij de Rabobank (nr. 1281 02 314) in Leunen,

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 12