3. Wereldmissiedag is er om blyk te geven van oiize solidariteit met de armen in Latijns Amerika. En om steun te geven aan allen,die opkomen voor bevrij ding .en gerechtigheid in de Derde Wereld. Zij zijn onze steun waard Zij hebben er recht op Steun daarom de KERXDEÜKKOÏXMTE in het weekend van 17-18 oktober met een royale gift. Wereldmissiedag is er om al de mensen,die werkzaam zijn in de Derde Wereld,te helpen bij hun werk. U kunt uw gift ook overmaken op giro 1566 fc.n.v. Wereidraissiemaand in Den Haag, BETALING. GRAFRECHTEN: Parochie St. Catharina Leunen Medio okt. v/orden de lijsten v.d. grafrechten bij de bank ingediend, (v.d. automatische betalers).. De anderen worden verzocht de grafrechten te betalen voor 20 okt.a.s, .KERKHOF l.Door onze verzorger is reeds een begin gemaakt met het opmaken v.d. graven; de zomerbloemen worden verwijderd., 2 De graven die niet of slecht worden onderhouden door faro. of anderen, worden door de verzorger van onkruid ontdaan. 3 Maak de graven niet te breed, niet te dicht bij de buur- graven; Geef het kruis eens een goede opknap beurt. 4 De paden naast en voor de graven, vrij hoü3en van" bloemen en planten; dit i.v.m. het .losmaken vd grond tussen de graven. 5 Als er iets geregeld moet worden over graven/kruizen en aanplanting., neem dan contact op met de verzorger (Teng Manders of met Jan Koch tel 86158) 6 Zorg er voor dat de aanplanting op de graven LAAG is, niet hinderlijk voor de nevengraven; Plant niet te veel op het .graf) het plaatje en het nummer dienen goed leesbaar te zijn-. Te hoge beplanting op het graf kan, naar oordeel van de verzorger, worden, verwijderd. Er moet nu eenmaal een uniforme regel, gelden, op ons kerkhof.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 4