3 BETALING GRAFRECHTEN: Parochie St. Catharina - Leunen Medio okt. worden de lijsten v.d. grafrechten hij de bank ingediend, (v.d. automatische betalers). De anderen worden verzocht de grafrechten te betalen voor 20 okt.a.s, KERKHOF lDoor onze verzorger is reeds een begin gemaakt met het opmaken v.d. graven; de zomerbloemen worden verwijderd. 2 De graven die niet of slecht worden onderhouden door fam, of anderen, worden door de verzorger van onkruid ontdaan, 3 Maak de graven niet te breed, niet te dicht by de buur- graven; Geef het kruis eens een goede opknap beurt 4 De paden naast en voor de graven vrij houcfen van bloemen en planten; dit i.v.m. het losmaken vd grond tussen de graven, 5 Als er iets geregeld moet worden over graven/kruizeh en aanplanting, neem dan contact op met dê verzorger (Teng Manders of met Jan Koch tel 86158) 6 Zorg er voor dat de aanplanting op de graven LAAG is. niet- hinderlijk voor de nevengraven; Plant niet te veel op het graf; het plaatje en het nummer dienen goed leesbaar te zijn. Te hoge beplanting op het graf kan, naar oordeel van de verzorger, wórden verwijderd. Er moet nu eenmaal een uniforme regel gelden op ons kerkhof. WEEKENDDIENST HUISARTSEN Voor de patiënten van W.Bloemen, T.Lankveld, R.Gabeler., H.Schraven en J.Wittgen neemt waar; 10 en 11 okt. Dr.W.Bloemen,Stationsveg 15, tel,81465 Voor de patiënten van P.Corver, G.v.Loon, F.de Munck-Keizer F.Schmeetz, D.Vercauteren, A.Coenen en J.de Vocht neemt waar; 10 en 11 okt. Dr.. F..Schmeetz,Aronskelk 76, tel 85D00 Voor dringende gevallen kunt terecht 's morgens van .10 tot 11 uur en 's middags van 5 tot 6 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 4