1.6 V2UL2N Je komt natuurlijk net uit je bed. Je gaat eens in je luie stoel zitten. Je pakt de Ruuper uit de bus om even van die onzinnige berichten te lezen. Ondertussen vraag je je af, of je straks een boek zult lezen, of je zet gewoon de video aan. Je be grijpt dat dit een foute instelling is, want je weet donders goed dat het nieuwe K.P.J.-seizoen weer voor de deur staat. En dit K.P.J.-seizoen begint dit jaar al op vrijdag 2 okt. om 20.00 u. Ben je 15 jaar of ouder dan kun jij ook lid worden van de K.P.J. Of kom gewoon eens een keer kijken. Wij hopen weer veel oude leden terug te zien maar ook nieuwe leden natuurlijk. De contributie bedraagt nog steeds 32,50. Op za. 10 okt. is onze eerste aktiviteit. Dan wordt meteen het geestelijk vermogen op de proef gesteld. Want dan organiseren wij een spoketocht in de bossen van Geysteren. Als je veel lef hebt hou dan vrij die datura. Tot vrijdag 2 okt. Het Bestuur. V S Willen de dames Lena v.Dongen en Mia Geurts de Hoefslag poetsen in de week van 5-0 okt. Niet op dins-woensdagmiddag of vrijdagmorgen. Voor de sleutel bellen bij Toon Jacobs 84373 Op donderdag 1 oktober beginnen we weer met volksdansen om 20.00 uur in de Hoefslag Kosten 45,— Donderdag 8 oktober hebben we onze jaarlijkse moederavond. We beginnen die avond om 19.30 uur met H. Mis. Verder zal deze avond verzorgd worden door dhrv.Paassen van Beukenrode (dementie) Up deze avond kunt u nog de contributie betalen 35,U kunt dit ook via de bank doen maar vermeld dan wel even u meisjesnaam. tfanKnr izo1.0Ö573 Cursus "Wegwijs in de Politiek" in Oostrum. Data's 6-13 okt. en 3-9 nov. Meer informatie hierover bij Mien Spreeuwenberg. Opgave voor 4 oktober.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 17