F.C. 14 "Managementtraining voor agrarische onderneemsters De V.A.V. Kring Venray organiseert in samenwerking met het A.O.C. Horst een cursus"Managementtrai ning voor agrarische vrouwen". De cursus is bedoeld voor actieve onderneemsters die meer uit hun bedrijf willen, halen, Het aanleren van managementtechnieken kan de bedrijfsvoering ondersteunen. Centraal staat hierbij het trainen van persoonlijke kwaliteiten, zoals doelgericht beslissen, creatief denken, onderhandelen en omgaan met personeel. Een gedeelte van de cursus wordt ingevuld op basis van de wensen van.de cursisten. De cursus start op 29 oktober van 9.30-17.00 uur. Kosten 550,— Opgave tot 5.oktober tel 04780-41592 STEEG - NEEJS Sow... Wat een weertje hë afgelopen weekend. Daar was niks mis mee dacht ik. De club waar we tegèn C ulC02 voetbalden zong en danste al voor de wedstrijd dus die hadden het ook. wel naar de zin. Het was een team uit KAtwijk aan Zee wat op vakantie was in een bungalowparkje in de buurt dus dat zal sie stemming ook wel iets verklaren. Trouwens wist u sat dat regelen van zo'n wedstrijdje bij ons een fluitje van een cent is. Dat gaat namelijk zo: iemand komt van vakantie terug en belt de wed- strijde ommissar is dat er een mogelijkheid is ora te voetballen. De wed strijdcommissaris belt dan de ballencommissaris, de waterzakcoraraissaris, de grenscommisssaris, de teneucommissaris, dê theecommissaris, de fluitcommissaris, de veldcoramissaris en de vieze voorzitter of ze tijd hebben en het wedstrijdje is dan zo geregeld. Zo gemakkelijk, gaat dat dus. Maar, dê wedstrijd. Deze was natuurlijk meer voor de gezelligheid als wat anders en dat bleek" al snel. Het eerste kwartiertje ging er stevig tegenaan maar daarna zakte het tempo weg. Wel werd e.r volop gescoord met dê tegendoelpunten als.meest opvallend. Dit warén name lijk een penalty in de kruising door een wonderschone jongedame en een onmogelijke lob van 40 m.Uitslag: 7-2. Gescoord Tonnie Theunis 5x, Andre Saiedts en Rene Smedts. Zaal: ZVV de Steeg-FC Li.tax 2-1 Programma; zaal ZVV de Steeg-Ba.arlo vrijdag 2 okt. Veld.; zie opstelling. l (VC'IK IV I »H-.[.«niAi,MKfiK.ir.i,W.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 15