9 Beste jongens en meisjes. Dok in 1992 houden we weer een fantastische Jeugdpronkzitting, Dit jaar zal dat zijn op zondag 22 novemberom11 over 2 (14.11u) Met en door jullie kan het weer een grandioze middag worden. Vraag nu vrienden en /of vriendinnen of ze mee willen doen. De inschrijfformulieren worden z.s.m. uitgedeeld. Maar als je je hu al op wilt geven, kan dat bij: Leo Willems tel.: 85435, p.S. Ouders, mogen we evenals andere jaren een beroep op jullie doen, om deze jeugdaktiviteit aan de kinderen door te geven. 20 JAAR PEUTERSPEELZAAL 'T UKKEMEST IN .LEUNEN Op initiatief van een aantal moeders werd. 20 jaar geleden de Peu terspeelzaal 't Ukkenest gesticht. 20 jaar lang met vrijwilligers, leidsters, begeleidsters en bestuursleden te kunnen "draaien" is alleen mogelijk met medewerking en ondersteuning van een gemeenschap. Leunen is zo'n gemeenschap. De initiatiefneemsters van toen hebben in. hun pioniersarbeid een. goede basis gelegd met schoolbestuur, gemeente en gemeenschap, waarop men nu nog steeds kan steunen. Wat begon in het vergaderzaaltje van het Gemeenschapshuis, is uit gegroeid tot een goed georganiseerde .speelzaal in de Schakel. De velen die zich in de loop der jaren hebben ingezet, mogen in dit jubileum een beloning zien voor hun vele werk. Het huidige bestuur en. leidsters van de peuterspeelzaal hopen zich daarom te kunnen verheugen op een grote belangstelling van ex-leid sters, ex-peuters en andere betrokkenen op zondag 4 oktober. Tussen 10.00 en 16.00 uur wordt er een "OPEN HULS'' gehouden, waar jong en oud welkom is. Tijdens deze open dag zal er een standje ingericht zijn met spullen, waarvan de opbrengst bestemd is voor Unicef en Srilanka. Tot ziens in Ukkenest Bestuur en Leidsters Peuterspeelzaal,

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 10