t* V 3 VSL/X-SÏ* U Donderdag 17 September gaan we wandelen in de Peel bij De-urne. We krijgen dan uitleg van een gids over wat er groeit en bloeit in .de Peel. Ook zal hij laten zien hoe er turf gestoken wordt. Wil je het zelf ook proberen dat mag. En als je er een foto van wilt heb ben, breng dan je camera mee. Wij hopen dat het goed weer is, en dat er vele leden deze toch wel1 interessante middag mee zullen gaan, We vertrekken ora 13,30 bij de kerk met de auto. Om ca. 17.00 uur zijn we weer thuis, V.A.V, VAKGROEP AGRARISCHE VROUWEN, CURSUS "MANAGEMENTTRAINING" Een dezer dagen ontvangen alle agrarische vrouwen via de L.L.T,B. een stencil met informatie over een cursus "MANAGEMENTTRAINING", die door de V.A.V georganiseerd is voor alle agrarische vrouwen van de L.L.T.B. kring Venrau. Leest u die stencil en heeft u interesse geeft u dan op hij de ver melde adressen, BEDRIJFSVERZORGINGSDIENST Het is nu een gunstige tijd om lid te worden van de bedrijfsverzor- gingsdienst. Voor vrouwen is er een aantrekkelijke reductie op de contributie voor drie jaren, wanneer u NU lid wordt of AL lid bent. Ook voor het volgen van bovenstaande cursus krijgt u reductie, wan neer u dan bedrijfshu.lp nodig heeft. Voor meer informatie kunt u bellen met de secretaris van deze dienst, Dhr Linskens tel.04780- 83805 na 18,30 uur. Heeft u vragen over de V.A.V. of de activi teiten, neem dan kontakt op met: M.Geurts. tel 41592 Hallo jongelui. 25 - 26 - .27 september zijn de jaarlijkse muziekfeesten van de Harmonie. Dit: jaar willen wij op zaterdag 26 september 's middags voor de jeugd 'n Disco - Play Back middag organiseren. Hiervoor vragen wij jullie aandacht. iedereen die 'n leuke act of play-back kent,of wil instuderen, kan zich hiervoor opgeven. Ook willen wij vragen of er kinderen zijn die aan 'n modeshow mee willen doen met kleding uit het jaar 2000, die ze zelf of met. mam en. pap gemaakt hebben. Heb je hier zin voor of nog vragen, bel dan zo snel mogelijk op bij J.v.Osch, Mr.de Haanstraat 4, Leunen, te?.: .85617,

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 15