Toneelvereniging Coraedia Leunen U Vorige week hebben we, toch.nog onverwacht, afscheid moeten nemen van een trouw lid van onze verenigiiig, Jan Verdellen. 25 jaren was hij actief bij Comedia betrokken als Souffleur Door zijn eenvoud., zijnoprechtheidzijn eerlijkheid., was hij bij iedereen geliefd. Wij zullen, hem er gmiésèntijdens de repetities, die hij altijd trouw bezocht en waarin hij zo heerlijk kon mopperen als de mensen hun rol weer niet kienden tijdens de uitvoeringen waarin hij de mensen op de planken het gevoel gaf dat er niks fout kon gaan' omdat hij op zijn plaats zat; tijdens de vergaderingen, waarin hij altijd eerlijk zijn mening naar voren bracht; tijdens dè feestavonden waar hij stil kon genieten van een welverdiend pilsje. Tijdens feestavonden liet hij soms zien dat acteren hem ook niet vreemd was. Wie herinnert zich niet die heerlijke sketch "Beminde gelovigen", die hij zo meesterlijk opvoerde. Wij zijn er van overtuigd dat de Grote Regisseur daarboven ergens tussen de gordijnen een stoel voor Jan heeft neergezet met een leeslampje erbij en een toneel boekje. Dat is het beeld dat wij in onze herinnering zullen houden. Wij wensen dat Mia, Sj.aak en Peter de kracht zullen krijgen om het verlies van Jan te kunnen dragen. Bestuur COMEDIA IL V .33 Zoals afgesproken is op 24 aug j.l. gaan we bij goed weer) nog een middag fietsen, en wel op woensdag 16 se.pt We vertrekken dan om 13.00 uur aan het gemeenschapshuis en hopen om ca, 17.00^-.17,30 uur weer thuis te zijn. WELPEN VERKENNERS SLOT Hallo Verkenners!.! Op maandag 1.4 september beginnen we weer met een nieuw Scoutingjaa-r, W.e verwachten jullie allemaal om 18.50 uur bij de blokhut. Willen jullie bij droog weer de fiets mee brengen. groetjes de verkennerleiding.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 12