6 Langs deze weg willen wij allen hartelijk bedanken, die ons 40-jarig Huwelijksfeest tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Ook namens onze kinderen en kleinkinderen.. Jan Koch - Nellie Koch-Creemers, St.Catharinastraat 5, 5S.09 AL Leunen. STEEG - NEEJS Nou de zomeravondcompetitie is beslist, vorige p week kon er nog vanalles gebeuren maar nu is de C L. (lê ontknoping daar. Het begon dinsdag rnet de belang rijke laatste wedstrijd die we moesten winnen als w, de kansen in eigen hand wilden houden. Het bleek dat we net als in de recreatiecompetitie dan niet onze beste wedstrijden voetballen. De beste en meeste kansen waren wel voor ons maar de bal ging op de lat, tegen de paal eigenlijk alles behalve in de goal.. 'We hadden nog geluk dat een. late counter van hun op de lat eindigde anders hadden we nog verloren ook. Nu bleef het doelpuntloos gelijk. Dan moest donderdag dus de beslissing brengen omdat dan onze medekoploper Rijkspolitie uit Horst zijn laatste wedstrijd voetbalde. Bij winst waren zij dus kampioen, bij een- gelijkspel zêt er een beslissingswedstrijd in het vat en als ze verloren dan..... Het werd een zeer spannende wedstrijd waarin êên heel laat doelpunt viel. Geen gelijke eindstand, dus er was. een beslissing gevallen. Daarom kan ik nu aankondigen, de KAMPIOEN van deze prestigieuze zoméravondcompetitie 1992 is geworden F.C. DE STEEG, mi, mi, mi, mi, pumke a mi, mi, mi, mi, pumke a. Jongens die hadden We nog niet, PROFICIAT HM p.s. Mat en Dorothê namens FC de Steeg alvast gefeliciteerd met jullie huwelijk vrijdag a.s. en succes!! Wegens verhuizing.; Goede baas gezocht voor lieve kleine hond (3.0 cm). Gratis voor de echte liefhebber, 04780-86577 na 18.00 uur

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 9