WSSKENDDIENST HUISARTSEN 3 Voor de patiënten van W.Bloemen, T.Lankveld, R.Gabeler, H.Schravên en J.Wittgen neemt waar; 11 en 12 juli Dr. H.Schravên,Stationsweg 15,tel 81465 Voor de patiënten van P.Corver, G.v.Loon, F.de Munck-Keizer, F.Schmeetz, D, Ver.eau te ren, A.Coenen en J.de Vocht neemt waar; •11 en 12 juli Dr.F.de Munck-Keizer,Paterstraat 60,tel 88800 Voor dringende gevallen kunt U terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en 's middags van 5 tot 6 uur. DORPSRAAD. I-EU WE INT By deze nodigen wij u uit voor de openbare .dorpsraadvergadering op 13 juli 1992 in "de Brink". Aanvang 20.00 uur Agenda; 1. Opening 2.Notulen vorige vergadering 3.Ingekomen stukken en mededelingen 4.Verslag div, afgevaardigden 5. Milieu beleidsplan 6 Volkshuisvestingsplan. 7. Rondvraag 8.Sluiting Verslag vorige vergadering, -Op de voorlichtingsbijeenkomst van plan Buck waren enkele leden van onze dorpsraad aanwezig. -Op verschillende plaatsen zullen in Leunen verkeersdrempels aangelegd worden -De abri's bij de kerk in Leunen zullen vervangen worden. Aan de Horsterweg, bij 't Schoor, komen twee nieuwe abri's» Bij de melkfabriek zal pas op langer termijn twee abri's geplaatst worden -De bewoners van de Boodenstraat en Trijnest.ra.at hebben geklaagd over het slechte trottoir en de overlast van de daar aanwezige bomen. In overleg met de dorpsraad en. in .samenspraak met de gemeente zijn deze bomen inmiddels gerooid. Het ligt in de bedoe ling dat er weer nieuwe bomen geplant zullen worden, maar met 'n. andere wortelstruktuurzodat de trottoirs minder beschadigd worden. In oktober komt weth.Truien naar de dorpsraadvergadering t.z.t, zullen dan ook enkele vertegenwoordigers van de desbe treffende straten op deze vergadering worden uitgenodigd. G.v.Hara-Kurstjens. secr. Dorpsraad.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 4