11 FEESTPROGRAMMA t.g.v. HET GOUDEN PRIESTERFEEST van RECTOR WIJSMAN. Zondag 5 juli 1992. 10.30 uur Plechtige Hoogmis uit dankbaarheid, opgedragen door de jubilaris. Als concelebranten zullen fungeren: Deken C.J.R.Buschman van het dekenaat Venray en medebroeder in de Orde van Don Bosco, A.Reykers uit Hoogland (U). Het dames- en herenzangkoor en het jongerenkoor zullen deze dienst met hun gezang opluisteren. Na de Plechtige Hoogmis zal op het kerkplein een aubade gebracht worden door harmonie St.Catharina, waarna toespraak door de voorzit ter dhr.J.Kuenen, Aansluitend hieraan zal de feestling zich naar zaal 't Veule begeven, waar dan iedereen onze Rector kan feliciteren met het bereiken van deze mijlpaal. Tijdens deze receptie zal dhr.W.v. Meyel een toespraak houden en namens de Veulen'se gemeenschap, Rector Wijsman een passend kado aanbieden. De receptie zal tot 14,00 uur duren. Reservering. Om in de kerk alles ordelijk te laten verlopen zijn de banken als volgt gereserveerd De eerste 2 (korte) banken in het middenschip zijn gereserveerd voor de misdienaars De volgende 5 (grote) banken zijn gereserveerd voor familieleden van de Rector en overige genodigden. De eerste 2 korte banken, rechts v.h. middenpad zijn gereserveerd voc; het kerkbestuur De 4 daaropvolgende banken zyn gereserveerd voor de Veulense ouderen. Er zullen enkele mensen een ordedienst vormen en u helpen, bij het zoeken naar een geschikte zitplaats. De kollekte in de H.Mis zal aan het onderhoud van de kerk ten goede komen. Eventuele giften tijdens de receptie wil Rector Wijsman schen ken aan de aller-armste missiegebieden van zijn Orde. Omdat zondag 5 juli een feestdag is voor heel ons dorp, wordt u verzocht de vlag uit te steken om. dit nog eens extra te benadrukken. Komt allen naar de kerk en receptie zondag, dan laten we aan onze Rector zien dat we hem waarderen en bezorgen wij hem en de zuster een onvergetelijke dag! Werkgroep Jubileumfeest Rector.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 12