12 CAnvotTeAi-vwENiciMö STEEG - :MEEJS 'Dat was even toevallig vorige week. Het Nederlands elftal speelde tegen Oostenrijk en FC de Steeg tegèn Qostenriek.. Het Nederlands elftal won en FC de Steeg won. Nederland met 3-2 en wij met 5-3. Het enigste verschil was dus het aantal doelpunten en die maken een wedstrijd mooi hè. Ach ja, verschil moet er zijn. Maar even tussendoor weet u op welke manier je een regeninsta.llatie uit moet testen als die weer voor de eerste maal in het nieuwe seizoen gebruikt word. Nee! Wij kwamen er bij deze wedstrijd achter en het is heel simpel, .gewoon, pumpkê a. Uitslag: 5-3 Gescoord; Apple Weys, Remco Rossen, Andre Peeters, Tonnie Theunis en een eigen doelpunt,. Op hemelvaartsdag gingen we nog EVEN het jaarlijkse toernooit je voetballen bij 't Dotje in Panningeo. We speelden 5 poulewestrijden van een klein half uur en met dat mooie weer erbij was dat nog net te doen. Maar, het ging nog verder omdat we als tweede in de poule eindigden. Dat dit net een beetje teveel van het goedé was, was te zien. Iedereen sjokte wat over het veld en doelpunten maken lukte ook niet meer. Het bleef dus 0-0 en de noodzakelijke penaltyserie werd daarna verloren. Dit toernooi had uiteindelijk nog een pret tig voordeel. Ik heb 's avonds heerlijk geslapen. Programma: woensdag 3 juni FC de Steeg- Steppin In zaterdag 6 juni FC de Steeg- Anjer Boys. NIGING TEÜïSTN- r s CLUB Uitslagen dorpencömpetitie. Poule 4 en poule 6 vrij Poule 3 Zondag 31 mei Poule 1 Leunen 1 - Merselo Ysselsteyn - Leunen 2 Swolgen - Leunen 8-2 8-2 9-1 Voor onze Lieve Pleegzoon een fijn Gastopvanggezin set veel ruimte buitenshuis. Inlichtingen, bij tel.88554 Liefst na 8 Juni en na 18,00 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 13