Bij deze wil ik iedereen van harte bedanken, die mijn feest hier in Leunen onvergetelijk gemaakt hebben. Al de felicitatie's en bijdragen voor de Zaïrese zusters hebben me goed gedaan. Al is mijn werk niet meer daar, toch zal ik nog steeds ver bonden blijven met de Z-usters, die nu proberen ora wat meer liefde en goedheid te brengen bij hun eigen volk. Ze blijven op onze steun, en op ons gebedrekenen. En wij, wij blijven solidair met hen. Hartelijk dank en een vriendelijke groet van, Zr.GErvasla Bets Relnti.es. 4 DORPSRAAD LEUNEN Bij deze nodigen wij u uit voor de openbare dorpsraadvergadering op 11 mei 1992 in De Brink, aanvang; 20.00 uur. Agenda 1.Opening 2.Evaluatie gesprek burgemeester Waals 3.Plan Buck 4.Notulen vorige vergadering 5,Ingekomen stukken en mededelingen 6.Verslag diverseafgevaardigden 7.Rondvraag S.Sluiting Verslag vorige vergadering, Op de vergadering van 13 april was zoals aangekondigd burgemeester Waals te gast. De belangstelling van de dorpsgenoten was helaas minimaal. De voorzitter attendeerde de burgemeester op het ruim schoots overschrijden van dê tijdslimiet van de dorpennota. Andere onderwerpen die ter discussie kwamen zijn: De Schakel; de peuterspeelzaal blijft bestaan. Het gebouw zal naar verwachting niet gesloopt warden, doch de gesprekken hier over lopen nog. Verkeersveiligheid; De Veulenseweg wordt intensief gebruikt door slulpverkeer met zeer hoge snelheden., In overleg met de gemeente kunnen op deze en andere wegen verkeersremmende maat regelen genomen worden. Aardgas; De onderhandelingen met o.a. de militaire basis in de Vredepeel lopen nog, om de prijs, voor de nog aan te sluiten woningen in het buitengebied op het aardgasnet, te drukken. L.L.T.B.; De gemeente zegt ja tegen de vestiging van de L.L.T.B. bij de voormalige melkfabriek. Bestemmingsplan; Leunen is toe aan een nieuw bestemmingsplan. De burgemeester is voornemens elk jaar de dorpen te bezoeken., wat door de voorzitter in z'n dankwoord ook zeer positief ontvangen werd., Givan Harn-Kurstj.ens, secretaris.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 5