Donateursactie .Scouting Pon ...Boscq WSLPEN VERKENNERS Dankzij de milde gaven van zeer veel dorps genoten is onze donateursactie/loterij een groot succes geworden. Scouting Don Bosco dankt alle milde gevers SLOT voor de royale manier waarop zij in hun 1 beurs.' getast hebben. De bij de actie horende prijzen zijn gevallen op de volgende donateurs kaartnummers: - derde prijs nummer 205 - tweede prijs nummer 398 - hoofd -prijs nummer 69 /.Is u een van de gelukkigen bent, kunt u contact opnemen met /.van Glabbeek (tel 84089) of L.Halverkamps (tel 861.27) LE prijs wordt dan bij u thuisbezorgd. STEEG - NEEJS Trainen wat betekent dat woord ook al weer, ik was Pi' '1cT^"" het al bijna vergeten. Zaterdag kwam er namelijk een I? fife Jj.t00£ telefoontje met de mededeling dat er niet gev.oet- c bald werd en dat we gingen trainen. Ik wist even niet wat ik mê daar bij voor moest stellen. Daarom zocht ik het op en het betekent "oefenen in een vaardigheid" dus daar zou het iets mee te maken moeten hebben. Het stelde mij gerust dat het een vaar- disheid moest worden en geen conditiewerk want dat is geen vaardig heid, toch? Waar het uiteindelijk om bleek te gaan waren .corners, penalty's, 16-meter pegels en een klein partijtje. Toen ik dat wist was alles duidelijk want dat is wat wij onderling "knoerte" noemen en dat is leuk. Dit soort spelletjes word nog wel eens op een lege zomeravond gespeeld en is oefenen in een vaardigheid dus trainen wé behoorlijk. Als er nu weer zoiets is kunnen ze daarom beter zeggen dat we gaan "knoerte" dan weten we tenminste waar we het over hebben. Verder hebben we woensdag 8 april nog een filmavond over 5 ,jaa:r FC de Steeg" want het is bijna zover ons 5-jarig bestaan. En we be ginnen met op video terugkijken op de gebeurtenissen in die 5 jaar. Dus leden en oud-leden tot woensdag. Programma: zie opstelling.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 9