8 Maandag 16 maart om 20.00 uur in het gemeenschaps huis lezing door mevrv.Mieghem met als onderwerp "Het behandelen van lichamelijke klachten, anders dan met medicijnen nl. door homeopathie,kruiden en voeding," 'ft interessant onderwerp, We verwachten dan ook vele leden op deze avond. Zoals u wel weet wordt er een actie gehouden voor Pater Canisius. Hiervoor krijgt u allen een enveloppe bij de "Ruuper". Ons als L.V.B. is gevraagd deze in de komende week op te halen, en aan de pastorie af te geven. We willen alle dames die altijd hel pen voor het astmafonds, nu ook vragen ieder hun eigen route te nemen. Als u niet kunt geef het dan even door bij Gonny Fleurkens, tel.82214. Bij voorbaat hartelijke dank. L.V.B. Leunen. STEEG - NEEJS Nadat vorige week de carnaval afgesloten was met op dinsdag het gezellige optreden van het Puppies Huis orkest en niet te vergeten andere lokale (top) arties- konden we weer aan voetballen gaan denken. Wat dat denken betreft klopte het aardig maar daar bleef het ook bij. Ik denk nu nog steeds aan voetballen maar hoe ziet die bal er ook al weer uit? Rond geloof ik, ja, het ligt er een beetje aan welke bal want die ene van ons lijkt weer op een ei en als hij leeg is op een windei. Hê.éT ei, bijna Pasen, dan kunnen we die goed als paasei gebruiken strikje erom en zo dan zijn we daar mooi vanaf, moet ik toch eens voorstellen. Maar, dat wordt wat als we weer wel kunnen voetballen. Als we dat gras weer uiken dan krijg je net zo'n effect als bij mokke die in de lente in de wei worden losgelaten die zijn ook niet te houden. Ais we nou het voetballen niet verleert zijn dan zie ik dat wel zitten zaterdag. Wè zullen zien wat er van terecht komt spierpijn in ieder geval dacht ik zo. Uitslag zaalvoetballers:l-l Programma; FC de Steeg - Anjer Boys.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 9