omedia TONEELVERENIGING 12 Open Zuid-Nederlandse Kampioenschappen voor Blaaskapellen. Op 21 en 22 maart a.s.. worden in de Hallen van grondtverk Smo.lenaers aan 'de Hulsenweg 4 te Nederweert weer Open Zuid-Nederlandse Kampioenschappen georganiseerd door Harmonie St.Joseph aldaar. Blaaskapel "Die Frohlichen Rubensammle.r" zal daar ook aan gaan deel nemen en wel op zaterdag 21 maart. Zij zullen daar om 21.00 uur op het podium plaats nemen om er vier nummers ten gehore te brengen n.l. een Inspeelwerk - Het verplichte werk - een keuze werk en tot slot een show nummer. Daar er nog plaatsen in de bus vrij zijn, is er voor supporters ên andere belangstellende nog gelegenheid om mee te gaan. Let op - bus Vol is Vol. Verzamelplaats in cafe Martens om 18.00 u op 21 maart, daar wij om 18.15 uur moeten vertrekken.. Opgave voor 18 mrt bij, G, Jeuken, Hooipas 2, Leunen, tel ,04780-89231. C.Q81ED I ft LEUNEN IN SCHOUMBUBB VEMRAY. Ma een aantal suksesvol le uitvoeringen sluit toneelvereniging "Conedia" uit Leunen haar seizoen af n*>t een optreden in de Beejefcurf te Venriy trast het blijspel "In de telte van je arm" van de bekende Nederlandse schrijver Dimitrl Frenkel. Frank. Hit blijspel handelt over twee echtparen van middelbare leeftijd., waarvan .de mannen uitgekeken zijn op ter» tegelijk m hier uit willen stappen» De vrouwelijke wederhelften zijn het hier echter niet helemaal (af helemaal niet) mee eens. Dit brengt uiteraard de nodige vernikkelj.ngen met zich mee. Wat (iet stuk extra boeiend maakt is het feit dat de echtparen uit totaal verschillende millieu's konen, ot.to Astrid vertegaiwgprdigen de "Haagse kak" terwijl Fred et Pinda pen prachtig voorbeeld zijn van de lagere klasse» Otto is eert keurige ambtenaar die op Binnenlands Zaken vorfct, Fred "doet" in tweedehands autobanden. Astric! is een koele, zich zéér voor-naam voelende, vrouw? Pinda een goudeerlijke hartverwarmende volksvrouw. Kortom, voldoende elementen om een prachtig blijspel te krijgen. Voor degenen onder U die niet in de gelegenheid warén om dit stuk te gaan zien is dit de laatste mogelijkheid» Wij sluiten ons seizoen hiermee af. Ma de uitvoeringen in Leunen hebben we véél positieve reacties mogen ontvangen. We willen graag van deze gelegenheid .gebruik maken om onze donateurs te danken voor bijdrage en erts publiek te danken voor de ye.le leuke reacties die we hebbers gekregen. U bent van harte welkom op zondag 15 maart 1992 in de Beejekurf te Menray. Aanvang 35.00 uur. H JLAATSTE KANS M JJ

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 13