13 TENNISCLUB Opgave dorpencompetitie. DE competitie wordt gespeeld in de maanden £NIG1WG mei en .juni. Deelname alleen voor mix-teams, j<$y Gespeeld wordt: Heren-Enkel, Dames-Enkel, Heren-dubbel, Dames-dubbel, Gemé.ngd-dubbel Speeltijden: Zaterdag 18.QÖ-ca 21.00 uur of op .zondag G9.00-ca.l2,0Ö uur of 12.00 -ca 15.00 uur. Afhankelijk van poule-indeling speelt u op zaterdag of zondag. De leden die aan deze competitie willen deelnemen, worden verzocht om een inschrijfformulier in te vulie.n en deze voor zaterdag 7 maart in te leveren bij Jos Eibers, Mr.de .Haanstraat 27, Leunen. De inschrijfformulieren liggen/hangen zaterdag 29 februari in het clubhuisje. - kosten deelname: 10,te betalen voor aanvang van. de competitie als poule indeling bekend is). TENNISLESSEN SENIOREN Als het weer het toelaat wordt in dë maand april weer gestart met tennislessen voor beginnersen Zogevorderden. Inschrijfformulieren hangen zaterdag 29 febr. in het clubhuisje. Wilt u met bepaalde personen (4x) de tennislessen volgen, maakt u dat dan kenbaar op het inschrijfformulier. Leden,' die overdag lessen kun nen volgen, kunnen in maart na de carnaval met de lessen beginnen. Bericht hierover volgt. TENNISLESSEN JUNIOREN: Alle juniorleden krijgen persoonlyk bericht over de tennislessen, die in april van start zullen gaan. Op maandag 9 maart is er weer -racketwisselen. Er worden twee groepen samengesteld; Beginners en gevorderden. Ieder krijgt nog persoonlijk bericht TE KOOP: Hout voor ©pen haard, Gasbakoven, Téfal camping wasmachine, Zwart Herenkostuum maat .50, Grasmachine. telefoon 04780-12963

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 14