9 Vastenavond 1992 Als tl dit berichtje leest is het alweer over 4 weken Vastenavond. Dus de hoogste tijd om te beginnen met datgene wat u wilt maken om mee te doen met de optocht. Als iemand met een technisch probleem geêri raad weet, laat dit dan weten, dan zullen wij proberen Iemand te vinden, die dit pro bleem met u kan bespreken en hopelijk oplossen. Het is duidelijk dat iemand die gemotoriseerd deel neemt aan de optocht de normale verplichtingen van de wet in acht moet nemen, zoals W,A. verzekering en indien nodig rijbewijs. Voor deelname aan de optocht kunt u zich opgeven bij J.van meyel, Vullingsstraat 52, Leunen tel 81693 PONYCLUB ONS G2ISTOTT 3 febr.Lezing over voeding en training van wedstr. paarden in gemeenschapshuis Wanssum aanv,20.00 uur door dhr C.v Haperen. 14 febr feestavond samen met de ruiterclub.sanv!' 20.00 uur. Omdat het bijna carnaval is gaan we verkleed 19 febr dressuur les van ÏL.Bartels in manege Horst aanv-atr 21 febr Jaarvergadering 20.00 uur Steeg - neejs Dat ;er zaterdag niet gevoetbald werd zal wel duide lijk zijn. Het veld was hard en de wolkjes hingen zo lif *aag dat Je er niet fatsoenlijk door heen kon kijken. Mist noemen ze dat geloof ik. Er is dus eigenlijk niet veel nieus deze keer-, We willen wel de nieuwe prins van os Knollekes feliciteren en succes toewensen. Tot op de re ceptie zullen we maar zeggen. Verder is er eigenlijk geen nieuws. Ik kan wel beginnen met oud nieuws maar iedereen- wil toch. nieuw nieuws horen en geen verhaaltjes die ze al gehoord hebben. Dan zeggen ze toch dat het oud nieuws is. Maar,eigenlijk kan dat helemaal niet "oud nieuws", want als het oud is dan is het geen. nieuws meer. Of toch wel? Als iets al lang geleden gebeurd is en je hoort het voor het eerst dan is het eigenlijk oud nieuws. Nee, dat kan ook niet! Hoor je namelijk oud nieuws voor de eerste keer dan is dat voor jou nieuw nieuws, eeeh... ja nou snap ik het zelf dus ook niet meer. Het komt er gewoon ap neer dat -sr geen nieuws is geen oud ên geen nieuw. Volgende «'eek meer, la-ten we, het daar maar op houden. Uitslag zaalvoetbal-Iers,; 3-1 winst. Programma; A.C. Hento- F.C. de Steeg.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 10