TONEELVERENIGING in het aankomende weekeinde het blijspel U I T V 0 ERINGEN V A N TONEELVERENIGING 9 Toneelvereniging "Comedia" te Leunen brengt ~~j "In de holte van je arm" van de bekende schrïj- iMlwrftn ver Dimitri Frenkel Frank op de oalnken. V> v ///C Let Lr Dit blijspel handelt over twee echtparen van middelbare leeftijd, waarvan de mannen uitge keken zijn op hun huwelijk en hier uit willen stappen, De vrouwelijke wederhelften zijn het hier echter niet helemaal of helemaal niet) mee eens. Dit brengt zowiezo de nodige verwikkelingen met zich mee. Wat het stuk extra boeiend maakt is het feit dat de echtparen uit totaal verschillende milieu's komen. Otto en Astrid vertegenwoordi gen de "Haagse kak" terwijl Fred en Pinda een prachtig voorbeeld zijn van de lagere klasse (zonder dat dit overigens als discriminatie overkomt). Otto is een keurige ambtenaar die op Binnenlandse Zaken werkt, Fred "doet" in tweedehandse autobanden. Astrid is een koele zich zéér voornaam voelende, vrouw; Pinda een goudeerlijke hartver warmende volksvrouw. Kortom, voldoende elementen om een prachtig blijspel te krijgen. Dit stuk werd als première opgevoerd door Ton van Duinhoven, Guus Hermus, Ina van Faasen en Bep Dekker. U bent van harte welkom op-zaterdag 18 en zondag 19 januari 1992 in Gemeenschapshuis "De Brink", te Leunen. Vastenavond 1992 Voor diegenen die een wagen willen bouwen voor de vastenavondoptocht in Leunen is het van belang te weten dat de totale lengte inclusief trekker 15.00 m mag zijn de breedte mag mazimaal 3,5 m zijn en de hoogte vanaf het wegdek 5.00 m. Er moet natuurlijk wel goed gezorgd worden voor de veiligheid van die genen die de wagen bemannen, want het enthousiasme van de deelnemers moet niet leiden tot ongelukken, de herinnering daaraan blijft lang duren. Ook deelnemende groepen zijn natuurlijk welkom, want ook die ge ven kleur en fleur aan een optocht. Allen die mee willen doen, wil ik aanraden hun creatie stevig genoeg te maken dat deze 'n windstootje verdragen kan, want als die er vat op krijgt is er geen houden meer aan. Let dus goed op veiligheid en stevigheid van uw creatie. Ouders van jeugdigen die mee willen doen, wilt u deze deelnemers van advies dienen s.v.p. Als er aan 't Veulen mensen zijn die mee wil len doen aan de optocht zijn ook zij welkom. Overigens kunt u zich voor deelname aan de optocht opgeven bij J.van Meyel, Vullingsstraat 52, Leunen, tel. 81693

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1992 | | pagina 10