.mee -O) 13 .NIG1NG neemt, deel aan het kerstindoortoernooi op 27 dec. CONTRIBUTIE 1992 Op zondag 15 dec. is er in de kantine, van 10.00-12.00 uur gelegen heid om de contributie voor .1992 te voldoen. Dit kan contant, middels cheque of bankopdracht. Voor junioren bedraagt deze 75,Voor senioren 150, (Inschrijfgeld bij aanmelding is eenmalig, 20, U ontvangt dan ook de sticker voor het nieuwe verenigingsjaar (svp. pasje meebrengen). TEvens hopen we het nieuwe clubblad voor u klaar te hebben liggen. Natuurlijk kunt u ook de contributie per bank voldoen t.n.v. tennisvereniging L.V.H. nr 1.281.13316, dit graag mei vermelding van het lidmaatschapsnr(zie ledenlijst). De sticker clubblad worden dan thuis bezorgt. Afmeldingen kunnen doorgegeven worden bij A.Lucassen tel 10694, Wachtlijstleden ontvangen in de le week, van januari bericht omtrent de mogelijkheid om lid te worden. Voor hen die reeds benaderd zijn geldt bovenstaande; L. V S LEUNHN Binnenkort komen de bestuursleden bij u langs met de loten voor de Lourdesreis die op onze Kerstavond wordt verloot. OPROEP! Welke dames willen helpen met het maken van enkele kerststukjes/zaalversieringzodat we de Kerst avond weer in een sfeervol versierde zaal kunnen vieren? Graag zo spoedig mogelijk aanmelden bij Wilrn.a Leyssen, tel. 10692. 'HTNNISCLU3 JUNIOREN De jeugdleden kunnen op vrijdag 27 dec. deelnemen aan het kerstindoortoernooi in de "Maaskant" te bergen. Dit is een uitwisseling met de verschillende dorpen. Het inschrijfgeld bedraagt 5,p.p., te voldoen op de dag zelf. Aanmelden kan tot 7 deo. bij Jos Eibers. naam— adres - leeftijd- tel. - P

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 14