11 PONYCLUB ONS G3NOT AB AB BB2 CB2 DB2 DL2 DM1 Annemieke Kuenen met Ellen Claessens met Loes Geelen met Annemieke Kuenen met Kristel Direks met Marleen Claessens met Janet v.Rens met Bobbie Dinky Polly Brainy Clown Olanda Beauty aOR I S HANDBOOGSCHUTTERIJ ST LEDEN!!! Denk aan de contributie voor 31-12-1991 op reknr1281.90418 of dinsdags 's avonds op den Doel FC DE STEEG - nieuws Hoor de wind waait door de bomen, makkers staakt uw wild geraas Nee, deze keer waaide het niet hard we hebben zelfs niet gevoetbald, maar nu is het echt Sinterklaas. Ja, het zijn weer spannende dagen en je weet vooraf niet wat de Sint in petto heeft. Daarom raad ik alle leden aan om zaterdag een half uurtje eerder te komen dan kun je laten zien wat je van Sint gekregen hebt. Zelf had ik afgelopen week mijn laarzen al gezet en er een wortel ingedaan voor het paard. Kwam ik 's morgens bij de schoorsteen zat er eenbriefje in de laar zen en de wortel lag er ook nog .Stond er op het briefje: Het paard lust zo'n verschrompelde wortel niet en iemand die zijn laarzen zet die verdient niks lekkers. Nou, daar was ik mooi klaar mee, hopelijk is het jullie beter vergaan. Trouwens, even tussendoor, met de haantjes voor het haantjes toepen op nieuwjaarsdag gaat het prima, ze zitten goed op gewicht. Uitslag zaalvoetballers: 7-8 verlies. Programma: FC de. Zwaan-Fc de Steeg. p.s. Tonnie en Miriam, Proficiat met Tom. Uitslagen 3e selectie wedstrijd te Ysselsteyn op zondag nov. en 1 dec. le prijs 2e prijs 2e prijs le prijs 2e prijs 2e prijs le prijs Op 15 december wordt bekend wie er door mogen naar de Gewestlijke Dressuur kampioenschappen te Beek op 11 en 12 jan.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1991 | | pagina 12